Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeby Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeby Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeby Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeby Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeby Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeby Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeby Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeby Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 31 on Fri Jan 26 2024, 15:08
Top posters
Ryan Matthews
Lööme pildi selgeks - Page 3 Vote_lcapLööme pildi selgeks - Page 3 Voting_barLööme pildi selgeks - Page 3 Vote_rcap 
Trevor Farro
Lööme pildi selgeks - Page 3 Vote_lcapLööme pildi selgeks - Page 3 Voting_barLööme pildi selgeks - Page 3 Vote_rcap 
Matthew Stifler
Lööme pildi selgeks - Page 3 Vote_lcapLööme pildi selgeks - Page 3 Voting_barLööme pildi selgeks - Page 3 Vote_rcap 
Caspar de Carisio
Lööme pildi selgeks - Page 3 Vote_lcapLööme pildi selgeks - Page 3 Voting_barLööme pildi selgeks - Page 3 Vote_rcap 
Mia Hawkes
Lööme pildi selgeks - Page 3 Vote_lcapLööme pildi selgeks - Page 3 Voting_barLööme pildi selgeks - Page 3 Vote_rcap 
Caroline White
Lööme pildi selgeks - Page 3 Vote_lcapLööme pildi selgeks - Page 3 Voting_barLööme pildi selgeks - Page 3 Vote_rcap 
Brian Harris
Lööme pildi selgeks - Page 3 Vote_lcapLööme pildi selgeks - Page 3 Voting_barLööme pildi selgeks - Page 3 Vote_rcap 
Christer Dice
Lööme pildi selgeks - Page 3 Vote_lcapLööme pildi selgeks - Page 3 Voting_barLööme pildi selgeks - Page 3 Vote_rcap 
Lucas Hartell
Lööme pildi selgeks - Page 3 Vote_lcapLööme pildi selgeks - Page 3 Voting_barLööme pildi selgeks - Page 3 Vote_rcap 
Alexander Harding
Lööme pildi selgeks - Page 3 Vote_lcapLööme pildi selgeks - Page 3 Voting_barLööme pildi selgeks - Page 3 Vote_rcap 

 

 Lööme pildi selgeks

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 15:03

"Nagu näiteks?" küsis Trev oma pilgu Stifile viies. Jalkat mängida? Nope, see on suur risk. Võistluste ajal on suur füüsiline koormus, pluss vaimne pinge. See pole ta südamele sugugi hea. Aga med tiim oli koguaeg väljaku ääres ja keegi ei teinud sellest suurt probleemi. Sport oli üldse üks riskantne ala. Eriti profisport, aga selle ohte ei näinud keegi. Kõigile jäi suitsetamine ette.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 15:08

"Näiteks see smaa kohvi on kahjulik. Ja jalgpall." Matthew muigas lõbustatult. "Aga ma arvan, et ma ei oma sinu üle piisavalt suurt võimu, et seda kõike sulle keelata." Pealegi parima sõbra ülesanne polnud keelata.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 15:14

Trevor pööritas silmi. Wow, nüüd siis on jalka kahjulik. Trev toetas oma pea jälle Stifleri õlale. "Nüüd tahaks ikka suitsu," ohkas kutt. Läheks küsiks mõnelt suvakalt, kes suitsetab. Kindlasti ta võiks ühe tobi anda.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 15:18

Stifler naeratas pisut. "Oh sind väiksekest..." Yeaah, ägedad hüüdnimed. "Sulle vist ei meeldinud see hüüdnimi. Mis sa olidki, Jassu vist?" Matthew muigas, kui meenutas Trevori täisnime. Tal oli see imekombel meelde jäänud.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 15:22

"Ma isegi ei mäleta, et mul selline hüüdnimi olnud oleks," kortsutas Trev kulme. Jassu? Wtf? Trevor kehitas õlgu. Äkki Stif nägi unes seda või midagi.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 15:24

Stifler hakkas naerma. "Trevor Jason Dashawn Myles Farro III. Hüüdnime Jassu said sa siis, kui sulle Mõmmik ja Pätakas enam ei sobinud. Ja teistest ma ei osanud midagi tuletada." Stifler muigas lõbusalt. Oh neid laagriaegu.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 15:32

"Ahsoo," pomises Trev. Ja tema ei mäletanudki. Vat kus lugu. No jah siis. Nüüdseks oli tal kama, kui Stif teda Mõmmikuks kutsus. Sellega tuli lihtsalt leppida või mis. "Ma sulle ka mingi totaka hüüdnime panin?" küsis Trevor.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 15:42

"Mina olin Matu." Autode rauakolakas, äge. Ning Trevor oli ikka ja alati Stifleri jaoks mõmmik, isegi kui ta seda alati välja ei öelnud. Kõige kallim talle. Või pigem Zane'ga ühel pulgal. Võib-olla isegi kallim. Sest Trevor oli talle alati oluline olnud, kui ka kõik muu täiesti mõttetu tundus.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 15:48

Trev muigas. "Hea nimi," ta rüüpas viimase lonksu oma kohvist ja viskas topsi siis minema. Trev põimis oma käed ümber Stifleri. "Võta mind kaissu," palus kutt.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 15:54

Hea nimi indeed. Tegelikult oli ta siiski Stifler. Siis ta muigas kergelt. Muidugi ta võib seda teha. Noormees libistas käed ümber Trevori. "Millest selline palve?" Hea oli niimoodi olla.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 18:03

"Ma tunnen end nii üksinda lihtsalt," pomises Trevor ja puges rohkem Stifleri kaissu. Lähedus oli see, millest ta nii kohutavalt puudust tundis.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 18:07

Matthew põimis käed tugevamalt ümber Trevori ning kiigutas teda vaevumärgatavalt. Nagu väikest last. "Mina olen sul alati olemas," sõnas ta tasa. Alati.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 21:00

Trevor puhkes nutma. "Ma tean jaa, aga mul on ikka üksik tunne," nuuksus kutt. Ta polnud ammu end sedasi vabaks lasta saanud, et kellegi kaisus nutta.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 30 2011, 05:05

Aww, millal ta viimati Trevorit nutmas näinud oli? Kuradima ammu. "See on arusaadav," ütles Stif tasa, kui õrnalt kuti juukseid paitas. Stifler oli ju valmis Trevorit kasvõi keset ööd kuulama, aga nii tema kui Chris olid poisist pidevalt nii kaugel.
Back to top Go down
Sponsored content





Lööme pildi selgeks - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lööme pildi selgeks   Lööme pildi selgeks - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Lööme pildi selgeks
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Hollywood :: Eating is a sport :: Starbucks-
Jump to: