Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
by Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
by Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
by Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
by Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
by Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
by Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
by Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
by Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
by Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
by Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 13 on Sun Sep 25 2011, 18:43
Top posters
Ryan Matthews
 
Trevor Farro
 
Matthew Stifler
 
Caspar de Carisio
 
Mia Hawkes
 
Caroline White
 
Brian Harris
 
Christer Dice
 
Lucas Hartell
 
Alexander Harding
 

Share | 
 

 Shots for everybody..

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Thu Sep 29 2011, 10:19

Brian muigas endamisi, kui kuulis küsimust. "Läksin tüdrukuga lahku" rääkis noormees siis otse välja. Mis seal keerutada oli. Seda enam, kui noormees selle teema oma tüdrukuga ise oli üles toonud, et peaks lahku minema. "Meil ei klappinud ja mina ei kavatse tallaalune ka olla" lisas ta sinna juurde, võttes siis järgmise pitsi. Ta lasi selle kohe alla.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Thu Sep 29 2011, 14:34

Mia kulmud kerkisid pisut, kui ta äsja tühjendatud tekiilapitsi letile asetas ning tüdruku silmad liikusid Brianile. "Ohsavaesekene," pobises ta naeratusega, mis hoopis vastupidist väitis. "Aga no sel juhul on kohe eriti tore, et sa minu otsa sattusid.." lisas neidis äärmiselt kavala naeratusega, kulmi vallatult kergitades. "I can make people forget, you know," lisandus veel üks kavala naeratusega lauseke, enne kui Mia barmenile käega viipas ning ta enese juurde käsutas. "Meil on pitse veel vaja.. nii.. neli tükki," teatas ta sõrmedega tekiilapudelit toksides. Midagi küsimata võlus barmen neli identset pitsi kuskilt leti alt välja ning lükkas need Mia sõrmede vahele, kes kaks pitsi Briani ette lükkas ning kaks enese ette jättis. "Teeme võidu," pakkus ta säravate silmadega välja, kuti ees olevaid kolme pitsi tekiilaga täites, tehes seejärel sama ka enese omadega. "Võitjal on üks soov.. ükskõik milline.. ja kaotaja peab selle täitma.. okei?" seletas ta ka reeglid ära, kui pooltühja tekiilapudeli eemale lükkas. "Kõik pitsid järjest.. ilma mingisuguse pausita.. kolme peal alustame," liikusid Mia sõrmed nüüd esimese pitsi ümber, kui ta silmanurgast kavalalt Briani poole kiikas. "Üks... kaks.... kolm" luges ta numbreid ning lausunud viimase neist, kummutas esimese pitsi, haarates siis kohe teise järele ning siis juba kolmanda järele.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Fri Sep 30 2011, 13:09

Brian naeris nüüd endamisi, kui kuulis, et nad võidu jooma hakkavad. Aga miks mitte. Tegi asja põnevaks. Ja võitja võib veel soovi valida, mille kaotaja täitma peab. "No olgu" lausus ta siis lõpuks ning muigas kavalalt. Kuulnud, kuidas Mia kolmeni luges, hakkas ka tema siis pitse järjest alla kallama. Algul üks, siis teine ja ka kolmas läks tal kenasti alla.

OT. sina kirjutad, kes võitis :d
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Fri Sep 30 2011, 19:48

Kolmanda pitsitäie tekiilat alla kummutanud, lõi Mia tühja pitsi letile ning tõstist käed välkkiirelt ja äärmiselt võidukalt õhku. "Kõik!" hüüatas ta silmi Brianile viies, kes vist tegelikult oli temaga üsna samal ajal lõpetanud, kuid kelle üle võitu kavatses tüdruk sellegipoolest tähistada. "Minu võit," lisas ta laia naeratusega, kui käed viimaks alla lasi ning letile toetas. "Ja n ü ü d on mul üks t o r e soov," mõmises neidis riukalikult, Brianile lähemale ja lähemale nihkudes, oma sõrmi kuti särgi külge haakides, jäädes viimaks pidama alles siis, kui ta tollele nii lähedal oli, et võis reaalselt kuti hingetõmbeid enese huulte vastas tunda. "Ma tahan, et..." alustas ta huultega õhkõrnalt Briani omi riivates.. "...,et sa tantsiksid." lõpetas ta ilmselt üsna ootamatult lause, naeratusega mehest eemale tõmbudes ning vallatult kulme kergitades. "Leti peal.. ja ma pean silmas seda.. vallatut sorti tantsu, kus riided kui imeväel kaduma hakkavad," täpsustas ta veel kavalama näoga, kui silmad aeglaselt Brianilt barmenile viis, kes kergitatud kulmude ja tagasihoitud muigega nende läheduses seisis. "Kas sa oleksid palun nii pai ja paneksid muusika valjemaks?" naeratas Mia nii võluvalt kui võimalik misjärel barmen vastu puiklemata kuhugi leti alla kadus ning hetk hiljem muusika palju kuuldavamaks muutus. "Minu soov on sulle seaduseks, eksole?" pöördus neidis uuesti Briani poole, huulil seesama võluv naeratus, mida ta äsja barmeni peal kasutanud oli.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Sat Oct 01 2011, 01:08

Noormees oli peaaegu juba viimase pitsiga lõpetanud. Ta oli seda alla neelamas, kui kuulis et Mia järsku lõpetas. Brian hakkas endamisi naerma. Kuulnud nüüd aga seda, mida ta tegema pidi, naeris nooruk veelgi rohkem. "No kui mind siit välja visatakse, siis tuled sa minuga kaasa" teatas ta ning muigas nüüd, kui siis pukilt püsti tõusis. Hetkeks liikus ta Miale lähemale, tehes õrna suudluse tüdruku huultele. Peale seda ronis ta letile ning hakkas end vaikselt muusika rütmis liigutama. Pingutades siiski üle. Vaikselt tegi ta enda pluusi nööpe lahti,.[i]
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Sat Oct 01 2011, 07:08

"We have a deal," nõustus Mia lõbusalt naerdes, kui ennast mugavalt vastu puki äärmiselt minit seljatuge toetas ning silmad Brianile viis, kes nüüdseks juba letil seisis. "Wooohooooooo... võta see ära, võta ära," elas ta käsi plaksutades kaasa, misjärel suurem osa baaris viibijatest oma silmad kutile viis. Oli veel neid, kes lähemale nihkusid. Enamik neist naised, mis polnud sugugi ime. Barmenil ei paistnud väikese entertainmenti vastu sugugi midagi olevat, seega kadus ta endamisi muheledes lihtsalt kuhugi taharuumi ära samas kui nüüdseks juba oma kümmekond naist leti äärde oli kogunenud. Ka Mia ajas ennast baaripukilt püsti ja jäi sinna leti äärde seistes kaasa elama, huulil koguaeg äärmiselt lai naeratus, tuues aeg-ajalt kuuldavale ergutavaid sõnu.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Sat Oct 01 2011, 11:19

Brian naeris vaikselt, kuid jätkas siis showga. Lõpuks, kui kõik pluusi nööbid lahti olid nööbitud, keeras noormees kõigile selja ning võttis aeglaselt seljast enda pluusi. Seda hetkeks õhus keerutanud, viskas ta selle teiste sekka ning muigas endamisi. Keeranud end kogu selle naistekarja poole, tegi ta õhumusi sellele, kes iganes pluusi ka kinni ei püüdnud. Brian tantsis edasi, hakates enda vööd lahti tegema. Kuid jäi siis pidama just seal pükste ära võtmise juures. Brian läks leti äärde, just sinna, kus seisis Mia. Kuna tolle käed õhus olid, võttis ta nendest kinni ning tõmbas tütarlapse lihtsal liigutusega üles, leti peale, kus ta teda lihtsalt niisama suudelda otsutas.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Sat Oct 01 2011, 17:01

Mia vilistas valjult naerdes ja plaksutades, kui Brian oma pluusist lahti sai ning temaga liitusid ka teised naised, kes nüüdseks juba leti äärde kenakese sõõri olid moodustanud. Mia ise oli muidugi kõige ees ja see kõige aktiivsem, mis polnud sugugi ime arvestades seda, et ta ise Briani sinna üles kupatanud oli ja vaadakem tõele näkku, ta oleks olnud kõige aktiivsem ka juhul, kui too kuum kutt ülal letil oleks olnud täiesti võõras. Kui Briani käed juba oma vöö kallale liikusid, tõstis Mia käed plaksutades pea kohale, lõbusalt naerdes, valjult ergutades ja üles-alla hüpates ning järgmisel hetkel tõmbas kutt teda juba letile. Tüdruk ei hakanud vastu punnima, vaid läks sujuvalt kaasa, hetke pärast juba Briani kõrval seistes. Kaua ta seal niisama seista ei saanudki, sest juba maandusid kuti huuled tema omadel ning Mia vastas sellele suudlusele äärmise aplusega, lennutades oma käed automaatselt ümber Briani kaela. "Mmn... sul on see stripivärk päris käpas, " sosistas ta millimeetrikese eemale tõmbudes ja silmi kuti omadele kinnitades, huulil lai naeratus.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Sun Oct 02 2011, 02:03

Brian hoidis ühte kätt neidise pihal ning muigas siis tolle lause peale. "Aga nüüd on sellel ka lõpp" lausus ta ning naeris endamisi. Pükse ei hakanud ta jalast võtma. Noormees astus leti pealt alla ning aitas siis ka Mia sealt enda kõrvale. Tema pluus oli kusagile kadunud. Kas too suvaline tüdruk kavatses selle talle tagasi tuua? Oleks ju meeldiv olnud. Hetkel pani ta enda püksivöö kinni ning võttis tekiilapudeli, kust ta mõned lonksud võttis. Hea et ta juba ümber ei käinud. Jooki oli päris palju tarbitud.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Sun Oct 02 2011, 09:50

Mia muigas kergelt, kui ennast Briani abiga sealt leti pealt alla toimetas ning silmad ilmselgelt pettunud rahvamassile viis, kes nüüd vaikselt laiali valgus. Ju siis olid nad midagi palju-palju rohkemat oodanud. "Mis sa arvad, kui me nüüd siit uttu tõmbaks?" tegi neidis kavala kulmukergitusega ettepaneku, pooltühja tekiilapudelit Briani sõrmede vahelt enese kätte sebides ning sealt paari lonksu võttes. Nüüdseks sumises kogu Mia keha mõnusas joobumuses, keel ja põlved paistsid olevat pisut liiga pehmed ning silme ees virvendas õige pisut. "Lähme teeme õhtu veel lõbusamaks," lisas ta laia naeratusega, tekiilapudelit paljuütleva pilguga taaskord huulile tõstes. Ta oli nüüdseks juba nii täis, et paljas tekiila maitses pigem mingisuguse karastusjoogina.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Sun Oct 02 2011, 10:49

Brian noogutas siis endamisi, kui kuulis, et nad võiksid ära minna. "Aga ennem tahaksin ma pluusi tagasi saada" naeris noormees endamisi ning vaatas siis ringi, ega seda tüdrukut läheduses pole. Hetke pärast ilmuski üks neidis tema kõrvale, pluus käes. Brian naeratas võluvalt ning võttis pluusi. Vastutasuks tegi noormees musi neidise ühele ja seejärel teisele põlvele.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Sun Oct 02 2011, 11:21

"Hmmhh.. mis hea pärast seda veel vaja on?" muigas Mia äärmise lõbustatusega, silmadega üle Briani palja ülakeha liikudes. Tema pärast oleks kutt võinudki niimoodi jääda. "Aga eks ma ootan sind siis väljas.." lisas ta naerdes, kui tekiilapudel sõrmede vahel ukse poole liikuma hakkas, kuti poole veel üla õla üht kavalat pilku viies. Välja jõudnud, otsis Mia suitsupakist ühe mentoolisuitsu välja, võttis kelleltki suvaliselt baari ees tuld ning toetas ennast vastu hoone seina, vaheldumisi tekiilat rüübates ja suitsu pahvides. Mentool justkui paistis alkoholi veel kiiremini ajju juhtivat.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Sun Oct 02 2011, 17:54

"Selleks et tänaval mind väga imelikult ei vaadataks" lausus ta ning turtsatas endamisi. Brian siiski oli kitarrist, kellest ajalehtedes räägiti. Saanud enda pluusi selga tagasi, liikus ka noormees välja, süüdates omale ühe suitsu, mida ta rahus pahvima jäi. "Ja minek siis kuhu?" uuris ta, kui juba taksot tellima hakkas. Kindel oli see, et koos nad üksteise kaisus lõpetavad. Aga kas Mia või Briani pool?
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 04:37

Mia lükkas ennast seina najalt eemale, kui ka Brian baarist välja ilmus ning naeratas kutile kavalalt. "Minu juurde," vastas ta ilma pikemalt mõtlemata. Juhtumisi elas ta lihtsalt nii lähedal, et teoreetiliselt oleks nad võinud sinna ka jalutada, kuid arvestades seda et nende mõlema käimisoskus oli nagu pisut allakäinud nüüdseks, oli ilmselt siiski mõtekas takso võtta. "Või on sul vastuväited?" uuris ta üht kulmu kavalalt kergitades, kui mentoolisuitsul maha lasi pudeneda ning selle kinganinaga kustutas.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 10:41

Brian muigas ning raputas pead. "Mõlemal juhul on kõik väga hästi" lausus ta vaid seepeale. See lause ei tähendanud küll suurt midagi, aga siiski. Brianil oli ükskõik kuhu nad lähevad, sest nagu Bri õigesti mäletas, elas ka Mia üksinda ning jamasid ei tule.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 14:18

"No teeme siis seekord nii," muigas Mia, kui takso kenasti toredasti nende ees peatus ning nad mõlemad masinasse sisse vajusid. Tüdruku käsi maandus kuidagi eriti sujuvalt Briani reiel, kui ta ennast kuti kõrval sisse sättis. Endamisi naerdes ütles ta taksojuhile oma aadressi ning peagi olid nad juba teel. Mia isegi mitte ei märganud taksojuhi judging pilku, kui too ilmselt ära jagas, et tagumisepingirahvas just eriti kaine polnud, kuid selle kohta et nad reaalselt vaid mingi kilomeetrikese-heal juhul kaks sõitmiseks takso võtsid ei öelnud ta midagi. Igatahes peatusid nad juba varsti suure kortermaja ees ning Mia sobras pisut peenikest raha otsides taskutes, avatud tekiilapudelit samas Briani sõrmede vahele lükates. Mingisuguse hulga sente ja muud seesugust leidnud, poetas ta need ilma üle lugemata taksojuhi pihku ja hüppas seejärel masinast välja, Brianit kohe enda järel tõmmates. Tal polnud aimugi kas ta oli maksnud rohkem või vähem, kuid mis seal ikka. Naerdes tormas ta Brianiga koos kortermaja välisukseni, mille taskust leitud võtmetega avas ning hetk hiljem seisid nad juba lukustatud ukse taga suures koridoris. Vähemasti ei saanud taksojuht neid nüüd tagaajama tulla, kui tal pretensioone oleks pidanud olema. Brianit siiani kättpidi tõmmates, liikus Mia laia naeratusega liftiusteni.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 14:27

Brian sai taksos lõpuks enda kätte vaid tekiilapudeli, mille peale noormees vaid kulme kortsutas. Mismõttes tüdruk maksis? Nii see nüüd ka ei käinud. "Ja minu osa?" küsis ta, kui nad kortermajja sisenesid ning lifti poole kõndisid, lõpuks liftiukse taha seisma jäädes. "Sa tead, et nii ei ole viisakas, et tüdruk maksab?" uuris Brian siis, viies enda ühe käe nüüd neidise juustesse, lükates ta õrnalt vastu kinnist lifti ust. See polnud veel kohale jõudnud. Teises käes oli tal tekiilapudel.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 15:10

Mia kulmud kerkisid küsivalt, kui Brian midagi enda osa kohta küsis. Muidugi ei jõudnud talle kohe kohale, mida kutt sellega silmas pidas. Kuid peale järgmist küsimust taipas ta milles asi. "Sa tead, et ma pole kohe üldse mitte viisakas tüdruk?" vastas ta riukaliku naeratusega küsimusele küsimusega, kui Brianit särkipidi endale veel lähemale tõmbas ja vastust ootamata kutti suudles. Mial endal oli täiesti ükstapuha, et ta taksoarve oli ära maksnud. Juhtumisi oli tal taskutes peenraha ja pigem oli positiivne nendest sentidest lahti saada.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 15:13

Brian naeratas endamisi ning kergitas siis üht kulmu, kui kuulis Mia poolset küsimust. Või et pole viisakas? Järgmine hetk tundis ta Mia huuli enda omadel ning noormees sulges oma silmad. Ta nautis seda. Hetkel, mil lifti uksed lahti läksid, vajusid nad koos lifti, kuid Brian ei peatanud suudlust. Noormees isegi ei suvatsenud küsida, mitmes korrus, seega vajusid lifti uksed niisama kinni. Lift seisis.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 15:30

Liftis sees, ei tulnud Miale isegi mitte meelde, et tegelikult oleks ta pidanud nüüd toredat kaheksanda korruse nupukest vajutama, et nad üleüldse liikuma hakkaksid. Selle asemel muutis neidis oma suudlusi ahnemaks ning liibus Brianile lähemale, üht kätt ümber kuti kaela libistades ning teisega juba pimesi kannatamatult tolle särginööpe avades. Miks ta oli üldse pidanud kõik need nööbid uuesti kinni panema. Palju mugavam oleks olnud särk lihtsalt Briani õlgadelt maha libistada.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 15:47

Brian suudles tüdrukut ahnelt edasi, endal ühes käes ikka tekiilapudel. "Äkki, siiski .. peaks .. üles minema" lausus noormees suudluste vahepeal. Aga selle jaoks oleks tõesti vaja olnud, et Mia nupule vajutaks. Hetkeks astus Brian eemale ning muigas endamisi. Tal olid pluusi nööbid pooleldi juba lahti. Aga ka kiusata oli vahest tore. Nüüd jäi üle Mial vaid nupule vajutada ning siis saigi jätkata.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 15:53

Ahjaa.. nad olid liftis. Ilmselgelt oli Mia selle korraks juba unustanud, aga nüüd kus Brian seda mainis ning lisaks kõigele sellele ka tüdrukust pisut eemaldus, meenus talle, et sellele nupukesele oleks ilmselt tõesti pidanud vajutama. Hetk hiljem maandusidki Mia sõrmed kaheksanda korruse lülitikesel, mis põlema süttis ning lift hakkas liikuma. Vallatu naeratusega liikus tüdruk nüüd Brianile taaskord lähemale, olles ise seekord see, kes kuti vastu liftiseina lükkas ning hetk hiljem maandusid Mia huuled taaskord Briani omadel.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 16:54

Noormees tõmbas neidise endale nii lähedale kui võimalik, tõstes ka tema ühe jala enda puusa peale. Suudlus jätkus. Peagi jõudsid nad koridori. "Ja kuhu nüüd?" uuris Brian, hetkeks jälle peatudes. Ainult natukene oli veel puudu korterist, kus oleks saanud kõike teha.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 17:29

Mia oli taaskord sunnitud Brianist pisut eemale tõmbuma, kui kutt suuna kohta küsis. Kulus hetk selleks, et tüdruk ise suudaks orienteeruda koridoris, kust ta reaalselt viimase aasta jooksul iga päev mitu korda läbi oli jooksnud. "Sinna," lausus ta naeratuse ja pisut tuld pilduvate silmadega, kui kutti särgiesist pidi enese järel oma korteriukseni juhtis. Pisut võtmetega kolistanud, suutis ta korterivõtme viimaks üles leida, lukuauku pista ning ukse seejärel avada. Niipea kui uks kenasti lahti vajus, lasi Mia võtmetel tuppa kuhugi põrandale vajuda ning liikus ise selg ees sisse, Brianit enese järel sisse tõmmates, huuled juba uuesti kuti omadele maandunud.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Oct 03 2011, 22:56

Noormees tõmbas ukse enda järel kinni ning juba suudles ta taas Miat. Enda jaltsid sai ta kuidagimoodi jalast ning liikus nüüd tüdrukut suudeldes lihtsalt korteris edasi, üritades jõuda millegini, mistõttu nad lihtsalt seisma oleks pidanud jääma. Õnneks tuligi ette kohe üks seina jupp, kuhu vastu ta Mia õrnalt pani. Tekiilapudel tema käes oli pandud mingile ettejuhtuvale pinnale, mis tundus seda pidavat. Nüüdseks olid juba mõlemad noormehe käed Mia juustes. Suudlus oli ahne. Ilmselgelt oli mõlemal suur iha kellegi järele. Noormees tahtis tüdrukut kohe ja seal samas. Vaikselt liikus üks käsi tüdruku reie juurde ning liikus õrnalt ülespoole, tõmmates ühtlasi ka kleiti kaasa.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Shots for everybody..   

Back to top Go down
 
Shots for everybody..
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Hollywood :: Let me entertain you :: Triumph bar-
Jump to: