Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
Party it is - Page 6 I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
Party it is - Page 6 I_icon_minitimeby Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
Party it is - Page 6 I_icon_minitimeby Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
Party it is - Page 6 I_icon_minitimeby Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
Party it is - Page 6 I_icon_minitimeby Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
Party it is - Page 6 I_icon_minitimeby Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
Party it is - Page 6 I_icon_minitimeby Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
Party it is - Page 6 I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
Party it is - Page 6 I_icon_minitimeby Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
Party it is - Page 6 I_icon_minitimeby Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 31 on Fri Jan 26 2024, 15:08
Top posters
Ryan Matthews
Party it is - Page 6 Vote_lcapParty it is - Page 6 Voting_barParty it is - Page 6 Vote_rcap 
Trevor Farro
Party it is - Page 6 Vote_lcapParty it is - Page 6 Voting_barParty it is - Page 6 Vote_rcap 
Matthew Stifler
Party it is - Page 6 Vote_lcapParty it is - Page 6 Voting_barParty it is - Page 6 Vote_rcap 
Caspar de Carisio
Party it is - Page 6 Vote_lcapParty it is - Page 6 Voting_barParty it is - Page 6 Vote_rcap 
Mia Hawkes
Party it is - Page 6 Vote_lcapParty it is - Page 6 Voting_barParty it is - Page 6 Vote_rcap 
Caroline White
Party it is - Page 6 Vote_lcapParty it is - Page 6 Voting_barParty it is - Page 6 Vote_rcap 
Brian Harris
Party it is - Page 6 Vote_lcapParty it is - Page 6 Voting_barParty it is - Page 6 Vote_rcap 
Christer Dice
Party it is - Page 6 Vote_lcapParty it is - Page 6 Voting_barParty it is - Page 6 Vote_rcap 
Lucas Hartell
Party it is - Page 6 Vote_lcapParty it is - Page 6 Voting_barParty it is - Page 6 Vote_rcap 
Alexander Harding
Party it is - Page 6 Vote_lcapParty it is - Page 6 Voting_barParty it is - Page 6 Vote_rcap 

 

 Party it is

Go down 
+3
Saatus
Ryan Matthews
Caspar de Carisio
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AuthorMessage
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 15:23

Alex puhastas korralikult Caspari haava ära ja otsis siis kapikesest plaastri ja plaasterdas haava ilusti kinni ning vajutas puhtalt harjumuse pärast musi siis plaasterdatud haava peale. See tehtud, ta tardus ning köhatas ja vaatas eemale. Aaaawkward... Ta pani puhastusvahendi kappi tagasi, Casparile otsa vaatamata "Tahad juua?" küsis ta siis. Tema küll tahtis.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 15:27

Caspar ei jõudnud piisavalt kiirelt eemale tõmbuda, kui Alex plaastripeale musi tegi. Ta hingas sügavalt sisse, tõusis püsti ning läks sõnatult toast välja ning trepist üles, magamistuppa. Seal otsis ta endale uued riided ning hakkas neid selga ajama. Ei tahtnud juua. Ta tahtis kaissu saada.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 16:44

Noh, Alex igastahes tahtis juua ning ta lasi poisil segamatult üles minna ja ta läks ise hoopis kööki, endale veel ühte jooki kallates. Seejärel kõndis ta sellega üles, suundudes Caspari magamistoa poole. Ta isegi ei teadnud miks ta sinna läks ennast piinama, aga sinna ta igastahes kondas ja jäi uksepeale seisma, toetudes vastu uksepiita "Mis nüüd saab?"
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 16:47

"Mis nüüd saama peab?" küsis Caspar pominal, kui laualt oma kammi haaras ja peegli ette astus, et oma juuksed korda seada. Ta ei pööranud alkoholilõhnale tähelepanu, kuigi oleks ise ka tahtnud.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 17:00

Alexi silmad välgatasid pahaselt "Miks sa seda tegid? Kas ma polnud piisavalt hea sulle?" küsis ta siis, teeseldult ükskõiksel häälel ning jõi lonksu enda joogist, mis mõnusalt kurku kõrvetades alla läks. Kuradi valus oli... Eriti näha, kui ükskõikselt Caspar sellesse suhtus, mida ta teinud oli.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 17:05

Caspar ohkas vaikselt. "Sa ei ole siiani aru saanud, kui ahistav sa oled." Aga ta ütles seda rohkem nagu endale. "Sa ei anna mulle üldse vabadust. Sa kahtlustad iga inimest, kellega ma rohkem, kui ühe minuti räägin. Sa... sa lööd mind ilma põhjuseta!" Seekord oli põhjusega, aga inimest, keda armastad, ei lööda. "Ma olen väsinud sellest, et mul ei ole enda ruumi, et mul ei ole üldse sõpru."
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 17:18

Mees kortsutas kulme "Ma ei ütleks, et täiesti ilma põhjuseta." pomises ta enda nina alla, veel üht lonksu võttes. "See on su õigustuseks?", ta pööras näo ära ja küsis siis vaikselt "Kas sa ei armasta mind enam?"
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 17:35

"Täna oli jah põhjust." Aga ikkagi. Ning jah, see oli Caspari õigustus. Sest nii ta tundis. Teist küsimust kuuldes ta ohkas ja raputas pead, aga mitte vastuseks. "Armastan aga... aga suhtes antakse üksteisele ruumi ka. Mina ei kahtlusta sind, et sa näiteks kõikide oma töökaaslastega magad. Ma ei tule kallale igale kutile või tüdrukule, kellega sa räägid. Ma ei löö sind sõprade omamise eest." Caspar surus pisarad alla ning vaatas Alexi poole. "Ma armastan sind aga ma ei jõua niimoodi."
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 18:08

Alex neelatas, talle tundus nagu oleks tal klomp kurgus ja silmad kipitasid. "Et siis ongi kõik?" küsis ta karedal häälel ja pöördus ning kõndis allakorrusele, üksik pisar mööda põske alla veeremas. Alla jõudnud, võttis ta köögist kohe paar pudelit ning istus ühele tugitoolidest, jooki otse pudelist juues ja tuimalt tühjusesse vaadates. Ta oleks pidanud ära minema. Ta teadis seda, aga praegu ta lihtsalt... ei suutnud.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 18:17

Ei-ei-ei. Caspar saatis meest pilguga ning tormas talle siis järele. Hetke pärast istus ta juba Alexi põlvedel, käed tugevalt ümber mehe põiminud. "Eii... ma ei suuda ilma sinuta," sosistas ta tasa, pisarad nüüd lõpuks silmist alla veeremas. Ta oli pudelid eemale jõudnud juba panna. "Lihtsalt anna mulle natukene rohkem võimalust oma elu elada." Seda ta ju ikka suudab.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 18:39

Alex pilgutas üllatunult silmi, kui ta enda sülest järsku Caspari avastas. Ta pani enda käed ka ümber poisi, endal ka paar pisarat mööda põski alla veeremas. Ta hoidis Casparit kõvasti-kõvasti "Ära mine ära..." sosistas ta vaikselt. Ta oli nii kohutavalt kartnud, et ta ei näegi nüüd poissi enam mitte kunagi. "Palun ära mine kunagi ära" sosistas ta meeleheitlikult Caspari külge klammerdudes.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 18:42

Caspar raputas õrnalt pead. "Ma ei jäta sind mitte kunagi," ütles ta tasa, pisarad endiselt kuti pluusile langemas. "Ma armastan sind." Kurat, kuidas armastas. Üle kõige. Caspar ei kujutanud end ette kellegi teisega suhtes olemas.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 19:04

Alex suudles Casparit õrnalt. Ta ei olnud küll Caspari tegu unustanud, aga praegu ta oli lihtsalt õnnelik ja kergendatud, et kutt tema süles oli ja ei lähe ära. Mees liikus kergete suudlustega poisi põsele ja lõuale ja kaelale "Ma armastan sind" korrutas ta siis suudluste vahepeal.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 19:07

Caspar liibus mehele lähemale, tema ümbert tugevalt kinni hoides. Ta ei tahtnud enam kunagi lahti lasta. "Mina armastan sind." Tüüpiline. Et nad lähevad tülli. Ja lepivad ära. Vähemalt siiani olid leppinud. Caspar ei kujutanud ette, mida ta teeks, kui nad kord tõsiselt lahku lähevad.
Back to top Go down
Sponsored content





Party it is - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is - Page 6 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Party it is
Back to top 
Page 6 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Party all night
» Hottest party ever!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Hollywood :: Let me entertain you :: Avalon Nightclub-
Jump to: