Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeby Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeby Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeby Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeby Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeby Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeby Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeby Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeby Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 31 on Fri Jan 26 2024, 15:08
Top posters
Ryan Matthews
Kutt, kes jälle suitsetab. Vote_lcapKutt, kes jälle suitsetab. Voting_barKutt, kes jälle suitsetab. Vote_rcap 
Trevor Farro
Kutt, kes jälle suitsetab. Vote_lcapKutt, kes jälle suitsetab. Voting_barKutt, kes jälle suitsetab. Vote_rcap 
Matthew Stifler
Kutt, kes jälle suitsetab. Vote_lcapKutt, kes jälle suitsetab. Voting_barKutt, kes jälle suitsetab. Vote_rcap 
Caspar de Carisio
Kutt, kes jälle suitsetab. Vote_lcapKutt, kes jälle suitsetab. Voting_barKutt, kes jälle suitsetab. Vote_rcap 
Mia Hawkes
Kutt, kes jälle suitsetab. Vote_lcapKutt, kes jälle suitsetab. Voting_barKutt, kes jälle suitsetab. Vote_rcap 
Caroline White
Kutt, kes jälle suitsetab. Vote_lcapKutt, kes jälle suitsetab. Voting_barKutt, kes jälle suitsetab. Vote_rcap 
Brian Harris
Kutt, kes jälle suitsetab. Vote_lcapKutt, kes jälle suitsetab. Voting_barKutt, kes jälle suitsetab. Vote_rcap 
Christer Dice
Kutt, kes jälle suitsetab. Vote_lcapKutt, kes jälle suitsetab. Voting_barKutt, kes jälle suitsetab. Vote_rcap 
Lucas Hartell
Kutt, kes jälle suitsetab. Vote_lcapKutt, kes jälle suitsetab. Voting_barKutt, kes jälle suitsetab. Vote_rcap 
Alexander Harding
Kutt, kes jälle suitsetab. Vote_lcapKutt, kes jälle suitsetab. Voting_barKutt, kes jälle suitsetab. Vote_rcap 

 

 Kutt, kes jälle suitsetab.

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 20:02

Chris oli end dressides välja vedanud, suured ja ebastiilsed päikeseprillid peas. Ta nägi totaalselt räsitud välja. See oli vaid tema maskeering - keegi ei tunne kuulsat lauljat ära, kui too nagu viimane asotsiaal ringi käib. Christer väljus just ühest oma söögikohast, mis tema kodule kõige lähemal on ning jäi trepil ukse ette seisma. Tema käsi kobas suitsupaki järele, kui ta ringi vaatas. Suitsu süüdanud ja sellest mahvi tõmmanud, istus kutt trepile maha. Ta ei teadnud, mida edasi teha.

OT: Stifler.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 05:17

Stifler oli ka väljas. Jälle. Ning otseloomulikult tundis ta kohvikust väljuva mehe ära. Ta muutus maskeeringutest läbi nägemises järjest osavamaks. "Mida sa teed?" pomises Stif küsimuse, millele ta vastust ei oodanud, kui kuti kõrvale istus, tal suitsu sõrmede vahelt ära tõmbas, kustutas ja minema viskas. "Ma saan aru, et te olete mõlemad fucked up seisus, aga peate te siis välja nägema nagu kaltsakad? Pealegi, Chris, keda mina tean, ei suitseta. Pakk siia." Matt sirutas käe, et kutt oma paki lahkelt ära annaks. Since Stif ise enam ei suitsetanud, ei kannatanud ta seda silmaotsaski. Ja savisee, et ta ise ka kuigi esinduslik välja ei näinud, kui tal Zane'ga jamad olid.
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 11:04

Chris vaid ohkas kergelt, kui Stif tema sõrmede vahelt suitsu ära võttis. Kutt haaras kahe käega kuklast ning langetas pea. Ta põrnitses oma tossuninasid. "Seda Chrisi, keda sina teadsid, ei ole enam olemas," pomises Christer, kui siis hetkeks end püsti kergitas, et suitsupakk taskust kätte saada. Christer oli selle kuuga muutunud elusaks surnuks. Kutt ulatas suitsupaki Mattile. "Kuidas Trevoril läheb?" küsis Chris, eirates märkust tema välimuse kohta. Christerit tõesti huvitas, kuidas Trevil läheb. Oli alati huvitanud.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 12:41

Stifler võttis suitsupaki ning halastamatult surus paki rusikasse, muutes suitsud kasutamiskõlbmatuks, ja viskas selle jäänused minema. "Seda Trevorit ka enam ei ole, nagu mulle tundub." Stifler raputas ohkega pead. "Trevoril läheb sama hästi, kui sul. Ehk ta on tõesti sassis omadega." Eile alles nägi teda. Üle pika aja. "Ühesugused näete välja küll. Mõlemad oma hiiglaslike päikeseprillidega ja riietega, mis teile ei sobi." Stifler tundis ennast väga õelana. Aga eks ta oli enda endise käitumise tagasi saanud, mis muud.
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 13:23

Christer vaatas Stiflerile otsa, kui too mainis, et Trev samasugune on nagu tema. Kas see tähendab seda, et Trevor igatseb teda? "Ma ei tahtnud temast ilma jääda," kurtis Chris oma ekskuti parimale sõbrale. Kui keegi üldse Chrisi mõistab, siis on see Matthew. Tema teab, milline Trevor on ja ta teab, mis tunne on kellestki, keda armastad, ilma jääda. Mattil vedas, ta sai Zane'i tagasi. "Aga kui lahkuminek oli see, mida tema tahtis, siis minul pole mingit sõnaõigust." Matt ei küsinud midagi, aga Christer lihtsalt rääkis. Ta ei suutnud enam kauem seda kõike, mis teda piinab, ainult endale hoida. Chris ohkas taaskord ja vaatas kaugustesse. "Ma armastan teda," lausus ta pilku Stiflerile pöörates,"ma ei oska temata olla." Chris ei tahtnud kojugi minna. Ta on põhimõtteliselt sellest ajast saati, mil nad Treviga lahku läksid, hotellis elanud.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 13:26

"Ta ütles, et see oli teie ühine otsus. Et... et te ei saanud üldse koos olla janii..." Stifler kortsutas pisut kulmu. "Ma loodan, et sa usud mind, aga ma tõesti saan aru, mida sa tunned. Ja... Trevor armastab sind ka, ma olen selles tõesti kindel..." Stifler ohkas vaikselt. "Teda tundes saab teil varsti kõik korda... maloodan."
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 13:42

"Ühine otsus," pomises Chris,"mu elu halvim asi, millega ma nõustusin." Ta vaatas uuesti kaugustesse. Trevor oli tema jaoks alati olemas. Kui nad ei olnud parasjagu koos, võisid nad igakell ükteisele helistada või sõnumeid saata. Nüüd hetkega kaotas ta sellegi võimaluse. Christer oli täiesti murdunud. "Ju siis me siiski ei ole kokku loodud," lausus Chris. See on vaid lause, mida ta enda lohutuseks pidevalt korrutab. Ta püüab endale selgeks teha, et ka Trevorita on võimalik elada, kuid näeb ja tunneb, et tema ei suuda. Trevor oli tema elu. Ainus, kelle pärast ta üldse pingutas.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 15:46

Stifler oleks tahtnud talle praegu kalli teha. Ta oli Chrisiga päris headeks sõpradeks saanud, selle pärast ta siin praegu istuski. Ja tema suitsud ära hävitas. "Kas sa tead, miks ma üldse Zane'ga praegu koos olen? Sest ma ei mõelnud hetkekski, et ta reaalselt mu maha jätaks. Ma... tegin lollusi, mida ma kahtlemata kahetsen, aga ma ei arvanud korrakski, et ta oma sõnu tõsiselt mõtles. Siis, kui tal oli mälukaotus ja ta peaaegu lahkus... siis ma olin juba valmis mõtlema, et ma olen temast igaveseks ilma. Aga ma olin vastupidises kindel hetkeni, kui ta selle kämpingu ukse kinni pani. Sel hetkel ma loobusin lootmast. Aga näed. Me oleme siiani koos. Ja ma julgen öelda, ükskõik, kui õel see praegu ka ei tunduks, et meil olid tunduvalt sitemad seisud, kui teil praegu. Teil tasub vaid kokku saada ning öelda, mida te üksteisele ütlema peate, ehk need üliarmsad kolm sõna ja... no ma ei tea, mida ma teeks, kui Trevor sind tõesti enam ei taha." That's a lot of talking, dude. Aga tõesti, temal olid Zane'ga halvemad seisud. Esiteks jättis Z ta maha ja oli mõne minuti pärast koomas. Siis proovis ta enekat ja sai mälukaotuse. How fun is that?
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:25

Christer vaatas taevasse, kuulates samal ajal Stiflerit. Niimoodi lõppematusse vaadates suutis ta pisaraid tagasi hoida, mis tema silmadesse tikkusid. "Ma ei hakka iial kedagi niimoodi armastama, nagu ma armastan Trevorit. Ma tean, et minu jaoks on tema see üks ja ainus. Ma näen teda igal öösel unes, igal öösel kuulen ma teda ütlemas, kui väga ta mind armastab. Igal hommikul ma nutan, kui ärkan ja reaalsus pärale jõuab," seletas Christer. Noormees polnud oma lootust kaotanud. Ta ootas ja lootis, et ühel päeval on nad Trevoriga jälle koos ja siis nad naeravad koos selle üle, et nende lahkuminek oli viga.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:43

Stifler oli ka väga kurb olnud. Chris on ise teda ka näinud, näiteks saarel. Ta teadis, kui halb Stifler siis välja nägi, punaseks nutetud silmad... "Reaalsust annab alati muuta. Oled sa talle helistanud? Või sõnumi saatnud?" Näiteks. Matt oleks seda teinud. Kui tal see võimalus oleks olnud.
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:52

"Ei ole," tunnistas Christer ausalt. Võinoh, päev pärast seda, kui Trevor lahkus, püüdis Chris teda telefoni teel kätte saada, kuid kuti telefon oli välja lülitatud. Chris võttis seda kui märki, et Trevor tõesti tahtis lahku minna ja seetõttu võttis Chrisile telefoni välja lülitades ära viimasegi võimaluse veel temaga ühendust võtta. Rohkem Chris lihtsalt pole julenud proovida, kartes, et kõik ongi nii nagu ta järeldas. Ta kartis seda lõplikku lahkuminekut, mis temalt elutahe ära võtab.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:57

"Äkki sa peaksid? Tähendab, selle koha pealt mul kogemusi pole, kes kes helistama peaks ja nii edasi, sest ilmselgelt minul seda võimalust ei olnud, aga siiski... kui sa teda ikkagi tahad." Stifler naeratas nukralt. "Asi ei saa nii halb olla, et ta tõesti su kõnele ei vastaks, ja sõnumi loeks ta kindlasti läbi."
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:16

"Ma võtan temaga ühendust," lubas Christer ja lisas,"kohe." Kutt kergitas end taas, et taskust telefon välja võtta. Ta valis peast Trevori numbri, vajutas helistamise nuppu ning tõstis telefoni kõrva äärde. Veidi hiljem langetas ta käe ohates. "Väljas," pomises Chris. Võib-olla on Trevor numbrit vahetanud?
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:19

Väljas? Eeh. Noh. Kahtlane. "Veider. Tavaliselt tal ei ole väljas." Stifler oli talle väga kaootiliselt helistanud ja alati oli sees olnud.
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:09

Christer proovis veel korra, kuid tulemus oli sama. Järelikult oli saatus see, mis ütles, et need kaks ei saa enam kunagi koos olema. Chris sellega aga leppida ei kavatsenud. Matthew süstis talle alati võitlejavaimu sisse. Tema innustus andis Christerile jõudu proovida. Hetkel kavatses ta Trevori nimel võidelda. Kui ta Trevi siiski tagasi ei saa, ei süüdista ta vähemalt end selles, et ta ei üritanud.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:15

Stifler võttis korra Christeri telefoni ja silmitses numbrit, millele ta helistanud oli. Jah, oli ikka õige. Ta andis kutile tema telefoni tagasi ja helistas enda telo pealt ja tulemus oli sama. Ehk väljas. "Sa võid hiljem ka helistada... lihtsalt ära anna alla. Enne, kui ta... ma ei taha kuidagi lootust vähendada, aga enne, kui tema kellegi teise leiab või sina kellegi leiad. Või enne, kui ta enda otsuses täiesti kindel on..."
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:28

Christer libistas telefoni dressipükste taskusse tagasi, kui Stifler selle talle tagasi andis. "Ei anna," andis Chris kutile juba teise lubaduse. Ta peab saama Trevoriga vähemalt korra koos maha istuda ja rääkida. Ja kui Trevor ütleb, et ongi kõik, siis nii jääb. Christer tõesti lootis, et see seitse aastat venib palju-palju rohkemateks aastateks.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:40

"Tubli." Stifler ei andnud alla, ja näete, kus nüüd on. Ei teinud enekat, mases küll, aga alati lootis. Ja sai, mida tahtis. Seitse aastat on pikk aeg ja Stifler ei kujutaks ette, et ta nüüd mingi aeg Zane'st lahku läheks. Damn, see teeks nii haiget... ja teades Stifleri lõikumisprobleemi, siis ta teeks eneka. Hoolimata tööst, nendest lastest, keda ta ravib ja... Trevor. Ainuke inimene, kellest Stifler veel hooliks, kui Zane ta maha jätaks. Tema mõmmik. Teda oleks raske jätta. Kuradima raske. "Ja sa ei suitseta enam." Stifler muigas. "Kas see oleks nüüd väga kahtlane, kui ma sind kallistaks?"
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:59

Matthew suutis Christeri veidi positiivsemalt mõtlema panna. Trevoril ei olnud hetkel kedagi teist ja kui kutt tõesti Chrisi armastab, siis on lootust, et neist jälle paar saab. Suitsetamise kohta ei lubanud Chris midagi. Nüüd, kus ta veidigi positiivsem oli, uskus ta, et saab suitsuta hakkama, kuid kui ta selle lootuse kaotab, ei suuda ta end kontrollida. Stifleri viimase küsimuse peale kutt turtsatas. See oli esimene kord selle kuu jooksul, kui Chris veidigi lõbustatust välja näitas. "Ei oleks," arvas Chris. Sõbrad ju ikka kallistavad.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 19:07

Stifler ei hakanud lubadust välja ka pressima. Ta ise oli ju ka. Selline. Et lõikus ennast, kui seisud sitad olid. Ja ei suutnud lõpetada. Sellise lubaduse andmine murraks ta. "Tore." Stifler põimis käed ümber Christeri ja kallistas teda, lõuga noormehe õlale toetades ja silmi sulgedes. "Kõik saab korda." Nagu ta teaks. Ei teadnud ju. Ta lootis. Temal sai kõik korda. Ei saa olla nii, et tema Mõmmikul ja Chrisil kõik korda ei saa.
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 19:20

Christer põimis oma käed kallistuseks ümber Stifleri. "Aitäh sulle," tänas Chris sõpra,"selle eest, et meisse usud." Ilmselgelt sai Matt aru, et meie all mõtleb Christer Trevorit ja ennast. "Zane on kodus?" uuris Chris, kui Stifler kallistamise lõpetas.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 19:25

"Ma ei oleks mingi sõber, kui ei usuks," ütles Stifler õlgu kehitades, kui nüüd jälle kergelt seljaga vastu trepi käsipuud toetus. "Mmm... jah, ma arvan. Ta magas veel, kui ma välja tulin." Which is weird, aga noh, Zane oli pool ööd üleval ka, erinevalt Stiflerist, kes üsna kohe kuti kaissu magama jäi.
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 22:31

Ilmselt Zane magab siis praegu ka. Vähemalt Christer arvas nii, sest arvatavasti oleks Zane Stiflerile juba helistanud, et kus too kooserdab. Või Matt ütles Zane'ile või midagi? "Miks sa üksi välja tulid? Ei viitsinud kodus passida?" uuris Chris. Kui Trevor magas ja Chris ärkvel oli, siis Christer võis tunde magavat Trevi jälgida ja ta ei tüdinenud ära.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 07:33

"Ma tahtsin kohvi, aga targad, nagu me oleme, pole me koju seda veel ostnud." Stif muigas. Ta võis ka magavat Zane'i kaua-kaua jälgida, aga nagu Stifler isegi, ärkas ta tihti selle peale üles. Matt oli palju rohkem jälgimisobjekt, sest ta magas tunduvalt kauem. "Sa kusagile minna ei viitsi?" Sest no, Stif praegu kallikese und küll häirima minna ei tahtnud. Ja üksi oleks kodus igav ja vaevalt Chris temaga tulla tahaks. Sest no, Trev näiteks ei külastanud teda siis, kui oli oht Zanega kohtuda. Matt ei kartnud teda juba ammu, mis siis, et ta mehe enda silme all Sebastiani tappis. Keda tema unenägudes endiselt kohata võis.
Back to top Go down
Christer Dice

Christer Dice


Posts : 93
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 13:40

Kohv. Seda jooki pole Christer ammu joonud. Kohv teeb ta erksaks ja seda kutt praeguses seisus ei tahtnud. Mine tea, mis tal pähe tuleb, kui ta on vaimselt täiesti kurnatud, aga energiat täis. Viimane kord lõppes see auto sodiks sõitmisega. "Näiteks kuhu?" küsis Christer. Tal oli täiesti ükskõik, kus ta hetkel viibib, peaasi, et selleks kohaks pole maja, kus ta Trevoriga koos elas. Seda maja ei saa enam koduks ka nimetada. Kodu on koht, kuhu tahetakse alati minna - sinna majja aga Chris Trevorita minna ei tahtnud.
Back to top Go down
Sponsored content





Kutt, kes jälle suitsetab. Empty
PostSubject: Re: Kutt, kes jälle suitsetab.   Kutt, kes jälle suitsetab. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Kutt, kes jälle suitsetab.
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Los Angeles :: Counting carbs-
Jump to: