Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
Like a nerd I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
Like a nerd I_icon_minitimeby Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
Like a nerd I_icon_minitimeby Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
Like a nerd I_icon_minitimeby Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
Like a nerd I_icon_minitimeby Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
Like a nerd I_icon_minitimeby Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
Like a nerd I_icon_minitimeby Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
Like a nerd I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
Like a nerd I_icon_minitimeby Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
Like a nerd I_icon_minitimeby Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 31 on Fri Jan 26 2024, 15:08
Top posters
Ryan Matthews
Like a nerd Vote_lcapLike a nerd Voting_barLike a nerd Vote_rcap 
Trevor Farro
Like a nerd Vote_lcapLike a nerd Voting_barLike a nerd Vote_rcap 
Matthew Stifler
Like a nerd Vote_lcapLike a nerd Voting_barLike a nerd Vote_rcap 
Caspar de Carisio
Like a nerd Vote_lcapLike a nerd Voting_barLike a nerd Vote_rcap 
Mia Hawkes
Like a nerd Vote_lcapLike a nerd Voting_barLike a nerd Vote_rcap 
Caroline White
Like a nerd Vote_lcapLike a nerd Voting_barLike a nerd Vote_rcap 
Brian Harris
Like a nerd Vote_lcapLike a nerd Voting_barLike a nerd Vote_rcap 
Christer Dice
Like a nerd Vote_lcapLike a nerd Voting_barLike a nerd Vote_rcap 
Lucas Hartell
Like a nerd Vote_lcapLike a nerd Voting_barLike a nerd Vote_rcap 
Alexander Harding
Like a nerd Vote_lcapLike a nerd Voting_barLike a nerd Vote_rcap 

 

 Like a nerd

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:51

Matthew oli teadmata põhjustel muuseumis. Tegelikult ei olnud. Tal oli kaasas fotokas, ning ta oli loa saanud asju pildistada. Mida kõike ta ka ei teeks enda patsientide heaks. Nimelt oli talle edastatud palve, et ta nendest asjadest pilte teeks. Too tüdruk oli ise voodihaige ning tõenäoliselt suremas. Ja Stifler oli rõõmuga nõus. Tavaliselt ta ise muuseumides ei käinud, aga nüüd ta täitsa süvenes asjadesse, enne, kui pilti tegi.

OT: Ühele neiule
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 20:20

The Hollywood Museum on L.A. põhiasukatele selline koht kus nad oma elus vähemalt korra on ära käinud - kas siis mingi mageda kooliekskursiooniga või on vanemad neid n.ö kultuuriretkele üritanud viia. Seega polnud see koht Miale üldse võõras, kuid üle pika-pika aja oli ikkagi kuidagi imelik muuseumiuste vahelt sisse astuda. Viimati oligi ta siin reaalselt mingi kümnesena(?) koos klassiga käinud. Lõbuus. Ja ega ta seekord ka väga vabatahtlikuna tulnud. Kuna praegu majutas muuseum toredat näitust ammusurnud legendaarse filmitähe kohta ning Mia võttis lihtsalt enese lõbuks kunstikoolis osa filminduse kursustest, mille programmiosa ühe sarnase näituse külastamine oli, siis siin Mia nüüd oli. Seljas kulunud teksad, valge top, üleskääritud käistega pruunikas-beežikas blazer ja beežid poolsaapad ning kaenla alla lükatud mingisugune mapp koos paberitega märkmete jaoks ning erinevad paberid koos küsimuste ja muu sellise naljaga, liikus tüdruk läbi erinevate saalide, imevaikselt ümisedes aeg ajalt midagi üles märkides. Järjekordsesse toredasse saali sisse sadanud, peatus ta järjekordse väljapaneku ees ja kribas midagi üles, tõstes pilgu hetkeks paberilt ainult selleks, et veel teistki saali sisenejat vilksamisi silmata. Uuesti tõusid Mia silmad paberilt siis, kui too siseneja oma kaameraga klõpsutama hakkas. "Mulle meeldib sinu.. alatus.." märkis ta lõbusa naeratusega, kui pastakaotsaga kergelt seinal olevale pildistamiskeelu väljendavale märgile koputas. Mia näol särav ilmselge lõbusus väljendas selgelt seda, et ta pigem kiitis heaks, kui mõistis hukka seda väikest reegliterikkumist.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 04:58

Matt kergitas kulmu, kui keegi temaga rääkima hakkas. "Mm... mul on luba tegelikult," muigas Stifler, kui enda loale osutas, mis talle varem kaela riputati. Jap, nii kahju, kui ka poleks, ta ei rikkunud reegleid.
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 13:56

Alles nüüd märkas Mia kuti kaelas olevat lipikut, mis uhkelt kuulutas, et tollel on lubatud fotoaparaati kasutada. "Mmn.. ma juba lootsin," muigas ta silmi enese ees olevale väljapanekule liigutades ja oma märkmetesse jälle midagi juurde lisades. Enamus tüdruku üleskirjutatud tekstist oli üks paras nonsense, kuid hea tahtmise korral suutis Mia sellest siiski lõpuks midagi välja lugeda. "Ja mis sind siis nii eriliseks teeb, et sulle kohe luba väljastati?" uuris ta pilku uuesti blondile kutile viies. No igaleühele ei loobitud neid toredaid loakesi ju. Kui see muidugi oli väljastatud. Oleks ju täitsa tore olnud, kui kutt oleks tunnistanud, et oli selle tegelikult ise võltsinud. Sellised pisut.. ulakad.. inimesed olid ju alati toredamad, kui igavad reeglitejärgijad. Muidugi ei tähendanud ühe reegli täitmine seda, et tegu oleks kellegi eriti korralikuga, aga siiski.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 14:01

Stifler muigas samuti kergelt ning tegi siis järgmise pildi. "Heategu ühele surevale lapsele, kellel ei ole võimalik siia tulla." Nii kergelt ta seda ütleski, kuid tema hääl oli tõsisemaks muutunud. Jah, tegelikult Stifler hoolis oma patsientidest ja ta... ta suutis juba päeva-paariga nendega heaks sõbraks muutuda ja nii kahju oli neist kõigist, aga ta tegi alati, et neil parim oleks, ja kui see oli tüdruku soov... muidugi tuli ka muuseum sellele haiglale vastu, see oli ju üks LA parimaid.
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 14:24

Ilmselgelt polnud Mia sellist vastust oodanud, aga päriselt õhku ahmima ja ahhetama ta nüüd ka ei hakanud - ilmselgelt, eksole? "Nii et sa oled siis nagu omamoodi.. mm.. pühak?" päris ta kergelt kulme kergitades, sinna lõppu päriselt seda õiget sõna leidmata. Teema äkitsest tõsiseks muutumisest hoolimata polnud kerge naeratus Mia huulilt kadunud. Üldjuhul ta lihtsalt ei süüvinud sellistesse probleemidesse - ei suutnud panna ennast teiste sussidesse või midagi. Kaastunne polnud just tema tugevaim külg. Ta võis ju mõista, et see millega too kutt siin tegeleb on üllas ja hea ja mida kõike veel, aga sellega see ka piirdus.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 14:29

Stifler muigas samuti. Ta toon oli lihtsam tõsisem. Ja ta oli juba ise lapsest saadik teadnud, et tahab lastearstiks saada. "Arst tegelikult." Matthew astus edasi, uuris järgmist asja ning tegi sellest mitmeid pilte. Sellele tüdrukule, Carolinale, meeldis täpsus ja kõik muu. "Ja miks sa ise siin oled..?" Kirjutas küll jah, aga Stifler oli reaalselt juba piisavalt vana, et mitte viia kokku noort tüdrukut ja kooli. Sest ta ei tahtnud koolist mõelda.
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 14:40

Mia kulmud kerkisid taaskord pisut kõrgemale. No ta lihtsalt ei oleks osanud eeldada, et see kutt siin reaalselt arst on. Pigem oleks ta pakkunud näiteks heategevust või et sureva tüdruku puhul oli tegu tema õega või midagi seesugust. "Kui vana sa oled?" kostus üle nooruki huuli järgmiseks äärmiselt otsekohene küsimus. Arstiks õpiti ju üldjuhul kaua.. mitu aastat bakalaurust, mitu aastat magistratuuris, mitu aastat doktoratuuris, no kui taheti ikka korralik arstiharidus saada ning üldjuhul ikka taheti, poolikuga polnud suurt midagi teha. Täpseid aastaarve Mia muidugi ei teadnud, aga need võis ilmselt kokku võtta sõnaga "kaua". "Ja mina olen siin "täiendavate kursuste" tõttu," kasutas Mia seda pisut peenemat nimetust, mida ülikoolis kasutati. Ta polnud seal täiskohaga õpilane, vaid võttiski osa lihtsalt ühest kursusest, mida enam-vähem huvitavaks oli pidanud.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 14:47

"Piisavalt..." Matthewile ei meeldinud enda vanusest rääkida. Eriti kui tema sünnipäeva reaalselt teadsid vaid tema vanemad, Isabella ja Zane. Ja Trevor. Sest karta oli, et tema parim sõber seda teadis. "Huvitavad täiendavad kursused," muigas Stif siis, kui jälle sammukese edasi liikus. Ta oli tegelikult praegu ise ka õpilane, aga tänu tutvustele, mida ta hea meelega ära kasutas, sai ta samal ajal ka haiglas töötada. Suurem koormus, aga talle meeldis. Reaalselt oli tal veel umbes kaks aastat doktoratuuri, siis oleks ta aasta aega doktoratuuri intern, mida ta teoorias on juba praegu, ja alles peale seda saaks ta täieõiguslikuks arstiks. Aga võib-olla ta võtab hoopis interni ajast selle aasta endale puhkust. Et ta oleks rohkem Zane'ga. Praegu käisid nad mõlemad ju tööl. Aga nägid üksteist tihti ja piisavalt palju. Et probleeme ei tekiks. Neil polnud sellega veel kordagi tõsisemaid probleeme olnud.
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 15:12

Mia ei vaevunud selle umbmäärase vastuse koha peal isegi väga surkima. Tegelikult ei andnud see talle ju väga midagi juurde ka. See küsimus oli lihtsalt kuidagi automaatselt tulnud - oli kui vana ta oli, igasugu erandeid oli ju ka olemas. Geeniused ja hellitatud võsukesed, kes rahaga haridust juurde ostavad ja nii edasi. "Sa ei kujuta isegi mitte ette," naeris tüdruk endamisi, kui silmad uuesti oma märkmetele taipas viia. Need tema kursused olidki tegelikult filminduse selline igavam pool - ajalugu peamiselt, kuid alati oli hea ennast kindlal alal igast küljest täiendada. Pealegi oli tal vastasel juhul liigagi palju vaba aega ja liiga palju vaba aega tähendas seda, et ta kippus tihemini sattuma igasugu baarikestesse ja pubidesse ja klubidesse ja pidudele üleüldiselt.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 15:19

Stifler võis rikas olla, aga ta oli meditsiini õppinud reaalselt sellest ajast saadik, kui ta rääkima õppis. Tänu oma emale, kes on arst. Ja seal ta nüüd oli. "Mida sa õpid?" esitas Stifler siis küsimuse, samas kaamerat tõstes ja järgmisi pilte tehes.
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 15:33

Alles nüüd liikus Mia vaikselt järgmise väljapaneku poole. Arvestades seda, et ta pidi kirjutama pigem tolle filmistaari karjäärist, siis nüüd nende n.ö auhindade ja aukirjade ja muu seesuguse juures oli tal nii mõndagi üles kirjutada. "Kõige täiega filmindust," vastas ta kuti küsimusele pilku kaustalt tõstmata. Oma üleskritseldusega valmis saanud, tõstis ta korraks pilgu ja saatis oma hetkeajel tekkinud vestluskaaslase poole naeratuse, mis ennist saatmata oli jäänud. "Ajaloo osa pole just k a u g e l t k i mu tugevaim külg ja huvitavaim osa, aga ehk ma kunagi taipan mis hea pärast see vajalik võib olla," lisas ta muigega, kui pastakaotsa vaikselt vastu kausta toksima hakkas, lastes silmadel samas käia üle järjekordse pika jutuga sildikese, mis midagi kohe selle kõrval asuvast pisikesest kujust jahus.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 15:41

"Filminduse ajalugu on kahtlemata igav..." Stifler muigas lõbustatult. Ajalugu meeldis talle üldiselt, aga mitte ühe inimese kohta põhjalikult uurimine. It sucked. Aga hinneteks olid ikka kenad viied, hoolimata ebameeldivusest ja pidudest.
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 15:51

Mia noogutas vägagi nõustuvalt, "Ajalugu on ajalugu, ajalugu on selja taga ja on aeg teha teed tulevikule.. mulle ei anna väga midagi need väikesed faktid või kellegi eluloo kohta millegi teadmine.." märkis ta veel midagi üles kirjutades. Tal oli selline tore võime mitut asja korraga teha. Ta võis samaaegselt kellegagi jumala asjalikku vestlust pidada ning koolitööd teha või raamatut lugeda ja muusikat kuulata - süvenedes kusjuures mõlemasse mingil määral. Kõik sai igatahes palju kiiremini tahtud ja kvaliteeti see nagu sellegipoolest väga ei langetanud.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 15:59

"Elulood ei meeldinud mulle ka. Aga üldiselt oli ajalugu huvitav. Noh, üldiselt-üldiselt. Aga tõesti mingi inimese elu läbi surkimine polnud minu jaoks..." Stifler muigas ja pildistas siis järgmist asja. Jah, ta vihkas elulugusid.
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 17:07

"Minu jaoks on ajalugu üleüldiselt pehmelt öeldes ebameeldiv," muigas Mia pilku märkmetelt tõstes ja paari sammu võrra edasi liikudes. "No ma saan aru, et on hea teada millal leiutati üks või teine asi või millal toimus üks või teine sõda või sündmus juba ainuüksi silmaringi pärast, aga ma ei tea.." jätkas tüdruk kergelt õlgu kehitades, "Kui miski ikka ei huvita, siis see ei huvita ja ma eelistan siiski olevikus elada," lõpetas ta endamisi muiates, kui veel kaks-kolm sõna üles kirjutas. Tegelikult oli tal selle tööga aega terve maa ja ilm, aga kui tal nagunii vaba aeg oli, siis ta oli otsustanud korragi elus korralik olla ja midagi ettenägelikult varem valmis teha. "Sa ilmselt ei kujuta ettegi kuidas ma siin hetkel märkmeid tehes unega võitlen," märkis ta naerulsui, kui hetkeks oma üleskirjutist jälgima jäi. "Ah kurat, ma lihtsalt ei viitsi enam," teatas ta lõpuks, pabereid mapi vahele surudes ja mappi omakorda oma sellisesse keskmisest pisut suuremasse musta nahkkotti lükates. She was done - vähemalt sellega mis puutus koolitöösse. Samas oli näitusel ju pisut huvitavamaid asju ka kui kujukesed ja diplomid.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 17:35

Stifler naeratas pisut. Igasuguseid oli. "Ma käisin ka kunagi koolis," sõnas ta selle peale, kui tüdruk ütles, et ta ilmselt ei kujuta seda ette. "Käin praegugi." Matthew tegi veel mõned pildid ja suunas pilgu neidisele. "Näiteks enda keskkooli aja veetsin ma põhiliselt pidutsedes. Ja vabal ajal, mida oli vähe, õppisin. Ja sain häid tulemusi. Väsimust... ei saaks öelda, et ma väga väsinud olin. Ilmselt vist ei olnud. Sellega tuleks ära harjuda." Ülikooli ajal ta ei pidutsenud. Tähendab, nüüd juba oli ta tuntud nägu Infusionis.
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 17:58

"Pidutsesid?" tõusid Mia kulmud taaskord pisut kõrgemale, seekord juba isegi nagu tunnustavalt. No peod lihtsalt olid tema teema ja üleüldiselt olid sellised peoloomad enamasti toredad inimesed - huvitavad, spontaansed ja pisut hulljulged. "Mina olin keskkooli ajal.." alustas tüdruk, jättes sinna seejärel mingisuguse mõttepausi, otsides sobivat sõna või väljendit, "..Õpetajatele üks paras peavalu," lõpetas ta viimaks oma lause, "..ja vanematele üks paras peavalu ja üleüldse praktiliselt kõigile täiskasvanutele üks paras peavalu, aga nooh.. no regrets," muigas ta, nüüd juba pigem nagu lõbu pärast väljapanekuid silmitsedes. Üht-teist huvitavat seal ju oli. "Vähemalt oli mul endal lõbus," lisas ta kergelt õlgu kehitades, kui sõrmedega üle mingisuguse iidse lehviku pehmete sulgede libistas. "Ja tundub et sinul ka väga igav ei olnud," märkis ta seejärel, naeratusega silmi blondile kutile viies. "Kus koolis sa üldse käisid?" uuris Mia paari sammu võrra edasi liikudes.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 18:02

"Ma korraldasin neid ise..." Stifler ohkas pisut ja muigas siis. "Ma käisin ka õpetajatele närvidele, aga samal ajal olin ma üks parimaid õpilasi klassis." Matthewil kahtlemata ei olnud igav. Pididele lisada kõik need lollused Trevoriga ja kõike muud... võeh. "Üks keskkool siin. Vahet pole eriti." Stifler kehitas õlgu. LA'st ta igatahes oli, aga kooli nime ta avalikustada ei tahtnud. Peale neid kõiki aastaid seostati nende kooli endiselt selle õnnetusega.
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 19:39

Nüüdseks oli Miale juba kohale jõudnud, et tollele kutile kohe üldse ei meeldinud endast sellistel vähe isiklikumatel teemadel rääkida. Vanus oli probleemiks, kool oli probleemiks - tüdruk poleks imestanud, kui ta kuti nime küsides vastuseks "ah mingi nimi on" saaks. Lõbus naeratus valgus Mia huulile, kui ta selle naeruväärse mõtteni jõudis. "Ma olin seda jään-iga-jumala-päev-tundi-hiljaks-lahkun-siis-kui-tahan-vean-keelatud-kraami-kooli-ei-üritagi-oma-pohmakat-või-jääknähtusid-varjata tüüpi närvidele käia - s u u r murelaps," muigas ta vanu aegu meenutades. No tegelikult ei olnud need natuke rohkem kui viieaastatagused ajad nii väga ammused üldse, kuid tundus nagu oleks see terve igavik tagasi aset leidnud. "Aga vot kooli suutsin ikka ära lõpetada," lõpetas ta naeratusega, kui oma sõrmed taaskord mingisuguse nipsasjakese taha suutis haakida. Silmadega vaatamine polnud üldse nii põnev.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 19:46

Stifler naeris vaikselt, kui tüdruku vastust kuulis. "Einoh, mina jäin ka tundi hiljaks ja läksin siis, kui tahtsin, aga... peale... igatahes kõigest hoolimata suutsin ma kooli väga hästi lõpetama. Halvemini, kui ma algselt lootsin, aga arvestades mõjuvaid asjaolusid, siis ikkagi väga hästi. Õpetajad isegi ootasid juba halvemat." Matthew muigas nukralt, kui kooli lõpetamist meenutas. Oh neid aegu. Trevor mängis talle lapsevanemat ja puha. Sest tema enda vanemad olid liiga solvunud. Siiani ta ei suhtle oma isaga. Või pigem vastupidi. "Noh, see ongi põhiline, et kool ära lõpetada."
Back to top Go down
Mia Hawkes

Mia Hawkes


Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 17:48

Mia kergitas pisukese muigega kulmusid, kui silmad kutile viis, kelle nime ta tegelikult siiani ei teadnud. "No võib olla olid ootused-lootused lihtsalt liiga kõrged?" pakkus ta õlakehitusega välja. "Mõjuvate asjaolude? Ohohh.. mingi tume saladus minevikust?" päris neidis endamisi naerdes, ootamata tegelikult et kutt sellele midagi vastaks. Ei pidanud olema geenius, et taibata kui kinnine too võõras tegelikult oli. Igatahes kaugeltki kinnisem, kui übervabameelne Mia. "Ahjaa.. Mia muideks," taipas ta ennast viimaks tutvustada, "Ja kui sa nüüd oma nime asemel John Doe või midagi seesugust ütled, siis olen ma tõsiselt pettunud," lisandus kohe ka lõbus märkus. Võis ju olla, et ka nimi on kuti jaoks liiga isiklik asi.
Back to top Go down
Matthew Stifler

Matthew Stifler


Posts : 258
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 17:50

Tume saladus minevikust, indeed. Ta ei öelnud selle peale midagi, vaid suunas suunurgad allapoole ja tegi järgmised pildid. Siis tüdruk tutvustas ennast. "Stifler.." Jah, endiselt oli ta Stifler. Matthew... keegi ei nimetanud teda Matthew'ks. Peale Zane'i, Trevori ja Chrisi. Põhiliselt ainult nemad. Kui armas. John Doe. Oh muidugi.
Back to top Go down
Sponsored content





Like a nerd Empty
PostSubject: Re: Like a nerd   Like a nerd I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Like a nerd
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Hollywood :: Tourist-y places :: The Hollywood Museum-
Jump to: