Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
Pink keset parki I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
Pink keset parki I_icon_minitimeby Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
Pink keset parki I_icon_minitimeby Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
Pink keset parki I_icon_minitimeby Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
Pink keset parki I_icon_minitimeby Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
Pink keset parki I_icon_minitimeby Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
Pink keset parki I_icon_minitimeby Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
Pink keset parki I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
Pink keset parki I_icon_minitimeby Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
Pink keset parki I_icon_minitimeby Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 31 on Fri Jan 26 2024, 15:08
Top posters
Ryan Matthews
Pink keset parki Vote_lcapPink keset parki Voting_barPink keset parki Vote_rcap 
Trevor Farro
Pink keset parki Vote_lcapPink keset parki Voting_barPink keset parki Vote_rcap 
Matthew Stifler
Pink keset parki Vote_lcapPink keset parki Voting_barPink keset parki Vote_rcap 
Caspar de Carisio
Pink keset parki Vote_lcapPink keset parki Voting_barPink keset parki Vote_rcap 
Mia Hawkes
Pink keset parki Vote_lcapPink keset parki Voting_barPink keset parki Vote_rcap 
Caroline White
Pink keset parki Vote_lcapPink keset parki Voting_barPink keset parki Vote_rcap 
Brian Harris
Pink keset parki Vote_lcapPink keset parki Voting_barPink keset parki Vote_rcap 
Christer Dice
Pink keset parki Vote_lcapPink keset parki Voting_barPink keset parki Vote_rcap 
Lucas Hartell
Pink keset parki Vote_lcapPink keset parki Voting_barPink keset parki Vote_rcap 
Alexander Harding
Pink keset parki Vote_lcapPink keset parki Voting_barPink keset parki Vote_rcap 

 

 Pink keset parki

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 17:58

Ryan istus pargipingil, hingeldades väheke. Tal olid jalas suvised musta ja valgega shortsid ning seljas vaid valge maika. Ilmselgelt oli ta just jooksmast tulnud ja vajus ühele ettejuhtuvale vabale pingile, lülitades muusika enda tillukesest iPod'ist välja. Nüüd vajus ta lihtsalt veidi kõval istmel lösakile ja toetas pea seljatoe servale, sulgedes viivuks silmad.

OT: Lucas
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 18:14

Samal hetkel jooksis sinna pingi juurde suure kurja häälega üks väike kaheaastane tüdruk, kes parve tuvisid ära hirmutas. Ta naeris veidralt. Üldse nagu mitte väike tüdruk, vaid nagu suur mees. See oli nii veider ja samas nii naljakas. Kaylale väga iseloomulik. "Issi, issi, kõik lendasid minema," naeris väike tüdruk ja pööras end ümber. Luke sammus üsna rahulikult sinna. "Jaa, sa oled tõeline tuvihirm," muigas mees ja väike tüdruk hakkas selle peale jälle veidralt naerma. Lucas haaras tüdruku sülle ja viskas ta enda peakohale õhku, püüdes siis tüdruku kinni. Selle peale hakkas väike laps veel rohkem naerma ja kiljuma.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 18:19

Ryan ehmus veidi selle naeru peale ja avas silmad, nähes siis mingit parve tuvisid ära lendamas. Aah? Alles lapsehäält kuuldes taipas ta väheke ringi vaadata ja silmas siis üht pisitüdrukut. Aww! Ning siis märkas ta ka meest, keda tüdruk issiks oli kutsunud. Hot! Ryan muigas lõbusalt nende kahe jutu üle, silmad hetkeks hirmu peegeldamas, kui mees tüdrukut õhku loopis. Tsiisas.. Äkki pillab maha või midagi nooh.
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 18:24

Lucas loopis veel paar korda Kaylat ja pani ta siis maha. Tüdruk vaatas korra ringi ja jooksis siis pingi juurde, ronides üllatava osavusega sellele. Ta võttis üsna ülbelt Ryani käest iPodi ja vaatas seda. "Mis sellega tehakse? Mu issil on samasugune. Tema teeb sellega galaasi ust lahti," seletas Kayla väikest vidinat oma pisikeste sõrmede vahel keerutades. Lucas astus sinna. "Kayla, ole viisakas," palus mees ja kükitas pingi ette, võttes vidina tüdruku käest ära ja andis selle Ryanile tagasi. "Ma väga vabandan, kui ta teid tülitas. Ta kipib selline olema," vabandas Luke. Jeap, tüdruk ei võõrastanud üldse.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 18:35

Ryan jälgis kergitatud kulmudega, kuidas miniatuurne mägironija end pingile upitas ja viis siis pilgu iPod'ile, mis tüdruku kätesse kadus. "Eih, see ei tee uksi lahti. Siit tuleb muusika," seletas Ryan lõbusa naeratusega pisitüdrukule, viies pilgu siis mehele, kes nende juurde tuli. "Oh ei.. Ta ei seganud mind üldse," kinnitas kutt leebe naeratusega. Kuidas saakski. Tüdruk oli nii nunnu ju!
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 18:46

Lucas vaatas hetke kõhklevalt võõrast kutti ja silmitses siis oma tütart. "Tule nüüd Kayla, lähme edasi," lausus mees leebel toonil ja naeratas oma pisitütrele. "Ma tahan siin olla," teatas väike tirts. Luke ohkas naeratades: "sa tüütad onu ära niimoodi." Kayla raputas pead, nii et väikesed pruunid patsid kahele poole lehvisid. "Onu tahab jäätist," noogutas tüdruk. Lucas turtsatas naerma. "Mul on tunne, et sina tahad jäätist," naeris mees edasi. "Ikka," naeratas Kayla ja hüppas pingilt maha. Ta võttis oma isa käest ja siis ootamatult haaras teise käega Ryani käest. "Onu tahab ka," põhjendas ta Lucasele. Luke muigas: "kas sa seda onu käest ka küsisid?" Kayla noogutas ja vaatas siis Ryani poole. "Tule ikka," palus väike tüdruk. Lucas vaatas Ryanit ja silmitses siis oma tütart. "Onul on kiire äkki," põhjendas kutt. Kayla raputas jälle oma pead ja vaatas meest kurjalt. "Ole kuss," käskis pisike plika ja vaatas jälle Ryanit. "Tule nüüd. Ma näitan sulle, kus me jäätist söömas käime," seletas tirts.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 18:49

Ryan'il oli üsna raske naeru tagasi hoida, kui ta neid kaht jälgis. Niiii armas vaatepilt ja samas nii naljakas ka. No see tüdruk polnud küll suu peale kukkunud. Kayla oli ta nimi.. Ei tea, mis issil nimeks oli? Aga Ryan ei hakanud vahele segama ka, et küsida. See oleks veider olnud. Mees ei jõudnud isegi selle jäätise kohta suurt midagi kosta, aga tundus, et ega tema arvamus vist poleks lugenud ka. Kuigi ta polekski vastu vaielnud. Külm jäätis pärast pikka jooksu? Iga kell. Ryan kohkus hetkeks, kui Kayla tal ka käest haaras, kuid naeratas taas ja tõusis samuti püsti. "Onu nimi on muide Ryan," torkas ta viimaks vahele. "Ja onule väga maitseb jäätis," lisas ta Kaylale väikest naeratust saates.
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 18:55

"Onu Ryan," pomises Kayla vaikselt ja vaatas Ryanit tähelepanelikult. "Mina olen Lucas," naeratas Luke Ryanile. "Kindel, et sul midagi selle vastu pole? Ma tunneks end väga halvasti, kui Kayla su millegi tähtsa juurest nüüd eemale tiris," selgitas Lucas vabandavalt. Mille tähtsa? Ryan ilmselgelt istus pingil ja puhkas. Samas, mine tea, äkki ta pidi pärast veel tööle minema või midagi. Järsku lasi Kayla meeste kätest lahti ja pistis mööda teed edasi jooksu, ajades jälle tuvisid taga. Jeaaah. Selle lapsega just märkamatuks pargis ei jää.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 18:59

"Ja tema on Kayla, nagu ma aru saan?" küsis Ryan igaks juhuks, viies pilgu hetkeks tüdrukule ja siis tagasi Lucasele. "Muidugi mitte. Mul on täiesti vaba päev ja midagi polnud plaanis nagunii," kinnitas mees. Kõik vajalik oli juba hommikupoole ära tehtud ja pealegi oleks ta ise nagunii kusagil kohvikus ju lõpetanud. Miks mitte siis Kayla lemmikus? Ryan saatis pilguga tüdrukut, muiates endamisi, kui ka tuvisid märkas. Tuvihirm..
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 19:06

"No siis on hästi," naeratas Lucas. Tuviparv tõusis õhku ja Kayla naeris jälle oma mehist naeru, tõstes mõlemad käed kuidagi oma suu ette. Kui mehed temani jõudsid, haaras ta nende mõlemi kätest jälle ja tõstis jalad maast lahti, ise samal ajal jälle naerdes. Kayla naer ajas ka Luke'i naerma, olgugi, et ta sellega juba harjunud oli.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 19:12

Ryan hakkas samuti naerma, haarates nüüd juba ise ka Kayla käest kinni ja tõstes tüdruku õhku. "Kayla, kui vana sa oled?" uuris kutt. Tüdruk oli nii pisikene, aga samas ajas nii tarka juttu, et raske oli ise midagi pakkuda. Nii äge, et Lucas sedasi oma tütrega tegeleda viitsis. Enamus isasid olid tööl ja lasid emadel lastega mässata ju.
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 19:22

Kayla pani oma jalad maha ja lasi meeste kätest lahti. Siis tõstis ta ühe käe üles ja teisega vajutas kolm sõrme alla. "Nii vana," näitas tüdruk kahte sõrme. Ta võttis uuesti meeste kätest ja tõstis jalad maast lahti. Nii vahva ju. "Kahe ja poolene tegelikult juba," mainis Lucas, aga noo seda poolest ei osanud Kayla kuidagi näidata ju ja numbreid ta ise veel ei tundnud. Pargitee lõpus oli üks väike ja hubane kohvik. Kayla lasi jälle kätest lahti ja jooksis kohvikusse. Väike kelluke helises kui uks avanes. Lucas hoidis ust lahti ja lubas Ryanil enda ees minna. Kayla istus juba ühes lauas akna alla ja hoidis tähtsalt käes pisikest menüüd, mida ta lugeda ei mõistnud. Aga menüüs olid toitude kõrval pisikesed pildid ja neid vaatas ta hoolega. Lucas istus Kayla kõrvale ja naeratas Ryanile. "Issi mina tahan mahla ja kooki ja küpsist," tüdruk hingas sügavalt sisse, "ja teed ja jäätist ja seda." Tüdruk vuristas nii kiiresti kui jaksas ja näitas viimaks ühele pildile. Seal oli mingi kena lõunapraad. Jeaaah. "Sööd selle kõik üksi ära ka?" küsis Luke. Kayla noogutas agaralt.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 19:32

Ryan jälgis tüdruku agaraid pingutusi ja noogutas siis. "Sa oled juba täitsa suur tüdruk sellisel juhul," muigas mees, viies pilgu siis Lucasele ja noogutades taas. Ryan järgnes tüdrukule kohvikusse, tänades Lucast puhtalt harjumusest, kui too talle ust lahti hoidis. Mees märkas kiirelt pisikest turbojänest ja liikus tema juurde, istudes teisele poole Kaylat. "Tohoh.. Isegi mina ei söö nii palju ja mina olen veel suurem," muigas Ryan. Jäätis tuli Kaylal ka soovide nimekirjas üsna lõpus. Ja enne oli muidugi hunnik magustoite ja alles siis praad.
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 19:38

Ja praega oli ka ilmselt see, et ta ei teadnudki, mis see on, ta lihtsalt tahtis seda. Nende juurde tuli teenindaja ja Lucas tellis kõigile kolmele jäätised ja endale kohvi, ning siis vaatas ta Ryani poole, et kas too tahab ja kohvi. Kui Kayla oma jäätise kätte saab, unustab ta ära, mida ta kõike veel tahtis. Võib-olla oli nüüdseks juba unustanud, sest ta oli istumisele põlvili roninud ja kiskus Lucase laibaraudu. "Issil on sellised," näitas Kayla Ryanile, kiskudes sedasi Lucast ettevaatamatult rohkem enda poole. "Ma ei tea mis need on. Aga haldjad vist tõid need," noogutas Kayla, ise asjalikult ketist endiselt tirides.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 19:46

Ryan raputas vaid pead selle kohvi tellimise peale. Kuum jook pärast trenni polnud kõige parem. Jäätisest täitsa piisas. Mees viis pilgu siis sellele, mida Kayla talle näidata üritas ja tundis ära laibarauad. No ega ta mingi eile sündinud polnud, et nende tähendust ei teadnud. Või siis kaks ja pool aastat tagasi sündinud. "Haldjad?" kordas Ryan õrna naeratusega. "Võimalik," muigas mees. "Oled endiselt teenistuses?" uuris ta siis pilku Lucasele viies.
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 19:58

Kayla noogutas ja jäi neid hõbedasi märke vaatama. "Kayla, las ma võtan need ära," pakkus Lucas, tüdruk raputas pead: "need peavad sul olema. Haldjad tõid need." Mis iganes loogika see ka polnud. Siis sikutas Kayla neid uuesti ja Lucas oli sunnitud jälle tüdrukule ja ühtlasi ka Ryanile lähemale tulema. Natuke ebamugav oli sedasi, aga no mis sa teed. "Mhmh," noogutas Luke mehe küsimuse peale. "Merejalaväelane. Aga meie rühm saab põhimõtteliselt niisama palka," muigas kutt. "Võitleme terrorismiga. Aeg-ajalt on meil õppused ja koolitused," selgitas Luke.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 20:01

Ryan muigas lõbusalt nii Kayla lapselikult armsa loogika kui ka selle peale, et tüdruk Lucast aina lähemale ja lähemale sikutas. Mehel olid ilusad silmad.. Ilmselgelt Ryani lemmikosa ükskõik kelle välimuse juures. Kuniks riided seljas on.. "Päris hea amet sellisel juhul," muigas mees. Midagi ei töö ja raha voolab. "Sa oled nii mõnelegi mehele siis eeskujuks. Üsna paljud ei leia aega, et enda lastega sedasi tegeleda," mainis Ryan naeratades.
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 20:08

"Selle aja peab leidma. Ma ei saa teda ju koguaeg lapsehoidjate hoida ka jätta," lausus mees endiselt naeratades. Siis lasi Kayla Lucase ketist lahti ja mees sai jälle paremini hingata. "Tead, minu issi on üksi," mainis Kayla kohe mugavalt. "Aga lasteaias on üks poiss, kellel emme ja issi käivad koos järgi," vuristas Kayla edasi. "Ta emme on haldjas vist. Minu emme on ingel. Õde ka. Nemad on seal," osutas Kayla lae poole ja vaatas ise ka üles. Siis vaatas ta jälle Ryani poole. Lucas naeratas kergelt. "Sa hirmutad onu Ryani ära selle jutuga," mainis Luke. Kayla raputas pead.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 20:14

Ryan kortsutas kergelt kulme, ühendades siis taas üks pluss ühe ära. Lucas kasvatas tüdrukut üksinda? Ja Kayla kinnitas seda mõtet kohe. Haldjajutu peale ilmus mehe huulile taas muie, aga kuuldes, et Kayla ema ingel on.. Ryan tõsines veidi ja viis pilgu Lucasele. "Mul on kahju.." sõnas ta vaikselt. Nõmenõmenõme lause, mis ei väljendanud üldse seda, mida mees hetkel tundis ja mõtles. Pisike imearmas tüdruk ütles just, et ta emme ja õde on taevas. Selline asi on lihtsalt südantlõhestav ju.
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 20:20

"See juhtus üle kahe aasta tagasi," raputas Lucas pead. "Aitäh," naeratas ta siiski, kui Ryan kaastunnet avaldas. Neile toodi jäätised ja Kayla haaras kohe oma lusika rusikasse, ning asus jäätist alla kühveldama. "Ole nüüd ettevaatlikum, sa mäkerdad ära end," muigas Lucas. Kayla ei teinud väljagi ja mugis edasi. Mees võttis sõõmu oma kohvist. "Aga sina? Naine? Lapsed?" küsis Luke Ryanilt. "Või kutt? Elame vabas maailmas siiski," mainis Lucas sõbralikult. Eksole. Ta ise oli ka bi ju.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 20:23

Üle kahe aasta.. Kayla oli kaks ja pool. "Minu austus sulle igatahes," sõnas Ryan kerge naeratusega. Mees oli ikka kuradi hea tööga hakkama saanud Kayla näol. Tüdruk oli geniaalne ju. Ryan tänas ettekandjat ja võttis enda jäätisest pisikese suutäie. See oli nii külm ju, kuidas Kayla seda nii kiirelt õgida suutis? "Ei ole kumbagi," vastas Ryan kerge naeratusega ja muigas siis vähe lõbusamalt ja samas ka pisut kohmetult. "Kutti ka.. mitte," lisas mees. Jeah.. busted.
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 20:25

"Miks mitte siis? Kena kutt oled ju," mainis Lucas. "Ma saan aru, et minul on raske kedagi leida. Niipea kui kuuldakse, et mul laps kodus on, peletab see kõik eemale," ohkas Luke kergelt, kuid tema huulil püsis endiselt naeratus. Ta võttis ampsu jäätisest ja silmitses Ryanit. Kena kutt oli ta küll jaa.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 20:29

"Ma.. pole kindel. Mingeid lühiajalisi suhteid on olnud, aga noh.. Minu kirstunael on vist liigne tõsidus. Mitte selles mõttes, et ma nalja ei mõista," selgitas Ryan lõbusa muigega. "Ma lihtsalt võtan suhteid liiga tõsiselt," täpsustas mees. Endamisi juurdles ta, kas need pisikesed vihjed võisid tähendada, et Lucas oli ise ka meestest huvitunud? "Miks peaks selline inglike kedagi eemale peletama?" küsis Ryan täiesti mõistmatult, viies pilgu Kaylale.
Back to top Go down
Lucas Hartell

Lucas Hartell


Posts : 61
Maine : 2
Join date : 2011-09-29

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 20:33

Lucas üllatus pisut. "Eks ta veider ole. Sa oled mingite imelike inimeste otsa sattunud siis," arvas ta. Tema ootas ju ka pigem tõsiseid suhteid, mitte mingeid jamasid. Korraks kokku ja kohe lahku. Ta ei saanud sellist jama endale lubadagi. Juba Kayla pärast. "Nooh, lapsega kutt hirmutab või midagi," kehitas Lucas õlgu. "Liiga suur kohustus kohe?" pakkus Luke.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitimeThu Sep 29 2011, 20:37

"Tundub nii," muigas Ryan. Viga oli ehk selles ka, et talle meeldis kellegi eest hoolitseda ja Ryani loogika järgi pidi see keegi siis temast noorem olema. Vanemad hoolitsesid ju nooremate eest. Aga temast veelgi nooremad olidki tihtipeale alles selles lõbutsemisfaasis kinni. "Sellisel juhul oled sina ka imelike inimeste otsa sattunud," muigas Ryan.
Back to top Go down
Sponsored content





Pink keset parki Empty
PostSubject: Re: Pink keset parki   Pink keset parki I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pink keset parki
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Los Angeles :: Out and about :: LA City Park-
Jump to: