Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
by Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
by Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
by Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
by Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
by Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
by Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
by Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
by Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
by Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
by Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 13 on Sun Sep 25 2011, 18:43
Top posters
Ryan Matthews
 
Trevor Farro
 
Matthew Stifler
 
Caspar de Carisio
 
Mia Hawkes
 
Caroline White
 
Brian Harris
 
Christer Dice
 
Lucas Hartell
 
Alexander Harding
 

Share | 
 

 Shots for everybody..

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Shots for everybody..   Mon Sep 26 2011, 16:12

"Jaajaaah, eks sa ise tead millest ilma jääd.. mhmh, rain check siis.. tsauuh," sädistas Mia endamisi naerdes telefoni, kõõludes Triumph baari ees vaikselt oma saapakontsadel. Kõne kinni vajutanud, libistas ta mobiili tagasi oma püskitaskusse, omades ebatavaliselt head tuju tüdruku kohta, kes oli just enam-vähem pikalt saadetud. See, et talle nüüd seltsi ei tulnud, ei tähendanud muidugi seda, et Mia oleks pea norus suuna oma toreda korteri poole võtnud ja otsustanud varakult teki alla pugeda. Ilmselgelt oskas ta ka üksi pidu panna või pigem oli asi lihtsalt selles, et ta ei jäänud kuigi kauaks üksi. Pealegi oli ta Los Angeles'is, oma kodulinnas, mis tähendas seda et varem või hiljem pidi ta nagunii mõne vana tuttava otsa koperdama ja siis sai juba edasi midagi "vanade aegade mälestuseks" korraldada. Otsa ringi pööranud, ületas Mia lühikese vahemaa enese ja baari ukse vahel ning seisis peagi laia naeratusega hoones sees. Nooruk kandis lühikesti musti ümber keha liibuvaid pükse, musta õlapaeltega sellist keskmisest pisut pikemat pluusi, mis sarnanes pigem väga-väga minile kleidile, üle põlve ulatuvaid musti sukki ning musti poolsaapaid - must värv oli ju seksikas. Kuna aeg oli juba nii hiline, siis olid need spordifanaatikud, kes baaris mänge käisid vaatamas juba kas ära vajunud või uttu tõmmanud ning suurel ekraanil võis spordi asemel näha muusikavideosid, mis baarikõlaritest kõlava muusikaga kokku läksid. Nice. Särav naeratus huulile kleebitud, liikus Mia graatsiliste sammudega baarini ning vajus ühele pukkidest istuma. "Tekiilat.. shote, võite kohe terve pudeli anda," tellis ta äärmiselt heatujuliselt, baaripukiga üht väikest tiiru ära tehes, jäädes seejärel seljaga leti poole istuma. Ega ta kavatsenudki ju seda tekiilapudelit üksi ära juua.

OT: Briaaann. Smile
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Mon Sep 26 2011, 21:40

Ka Brianil oli suhteliselt nigel õhtu olnud. Ta oli oma tüdruku maha jätnud. Sellest lihtsalt ei oleks midagi välja tulnud. Tollele pidi kohale lõpuks jõudma, et Brian ei tee talle kõike ette taha ära. Niisiis otsustas noormees, et üks õhtu väljas ei teeks paha, mistõttu ta suuna Triumphi baari võttis. Avanud ukse liikus ta edasi siis baarileti juurde, istudes samuti ühe puki peale. "Üks ballantines palun" lausus ta ning ulatas ka raha. Talle anti klaas, kus oli jook koos paari jääkuubikuga. Sõbrannat ta enda kõrval esialgu ei märganud.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 04:13

Ja ei tulnudki kaua oodata kuni vanad semud juba olidki platsis. Mia märkas Brianit praktiliselt kohe, kuid ei hakanud paugupealt kuti tähelepanu püüdmiseks kätega vehkima ja häält tegema - hirmutab veel tolle võimaliku kaaslase või kellegi seesuguse ära. Kuid kui Brian juba üsna tema läheduses istet võttis ja kuidagi eriti üksildane tundus, libistas Mia ennast enese pukilt maha ning viipas barmenile, näitamaks et ta kolib kenasti lihtsalt paar kohta edasi. Täis tekiilapudel ühes käes ja pisike shotipits teises käes, liikus ta Briani juurde. "Arva kes?" sosistas ta kuti seljataha jõudes tollele kõrva, maandudes seejärel vastust ootamata Briani kõrval olevale baaripukile, lüües tekiilapudeli kavala kulmukergitusega letti. "Mis sa arvad?" uuris ta kutilt laia naeratusega, silmadega pudelile vilksates. Ta oli üsna kindel, et Brian saab aru mida ta silmas peab. Kui ta juba täis tekiilapudeliga kohale ilmus, siis oli üsna ilmselge, et ta oli tulnud seda kenasti tühjendama.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 08:16

Noormees lürpis endamisi oma viskit ning oli suhteliselt omas mullis, kui keegi siis järksu tuli ning talle kõrva sosistas, mille peale Brianile automaatselt muie huulile ilmus. Ta tundis inimese kohe ära. Mia. Brian suutis kergesti inimesi nende hääletooni, kasvõi sosistamise järgi, eristada. Polnud eriti raske. Ja kuna nad veel Miaga üsna head sõbrad olid, siis polnud see kaugeltki probleem. Näinud nüüd aga seda tekiilapudelit ning kuulnud seda küsimust, hakkas Brian endamisi naerma. "Sa tead, et ma olen nõus" naeris ta sinna juurde. Ega noormees niisama sinna baari polnud tulnud. Kiirelt lonksas ta oma viski alla ning ulatas tühja viskiklaasi üle leti, baarman'ile tagasi, suunates enda pilgu nüüd tagasi tütarlapsele enda kõrval. "Lihtsalt üks pisike küsimus" alustas nooruk. "Miks nüüd siis kohe Terve pudel?" uuris Brian kerge kulmukergituse saatel. Kuigi samas, ega ei ütleks tõesti ära pudelist, mille nimi võiks olla 'Bottle full of fun'.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 14:10

Mia muheles rahulolevalt, kui Brian ilma mingisuguse keerutamiseta nõustus. "Just sellepärast ma sinu juurde tulingi," lausus ta laia naeratusega, kui barmenile viipas et too neile veel ühe tekiilapitsi muretseks. Koos pitsiga lükati nende ette ka kauss laimidega ning soolatops - oli tüdruk siiski shotid tellinud, eksole? Kuti küsimust kuuldes naeris Mia seda oma pisut salapärast, aga samas nii üheselt võetavat naeru. "Sest rohkem on alati parem kui vähem," vastas ta Brianile samasuguse kassiliku kavalusega silma tehes. Pikemalt venitamata keeras neidis tekiilapudelil korgi pealt ning asus pitse täitma. "Või arvad sa, et ei suuda pudelitäiega toime tulla?" õrritas ta pisut, kui mängleva naeratusega silmad täis pitsidelt Brianile viis. Vaevumata pudelile uuesti korki peale keerama, lükkas ta avatud tekiila pisut eemale ning sirutas soolatopsi järele, olles pöidla ja nimetissõrme vahelise ala keelega ennist pisut niiskeks teinud. Raputanud niiskele kohale pisut soola, lükkas ta topsi Briani poole ning libistas enese sõrmed ümber tekiilapitsi, kuti poole vaadates väljakutsuvalt kulme kergitades. Peamine põhjus miks talle tekiila meeldis, oli see, et see hakkas pähe üllatavalt kiiresti ning oli seega ideaalne jook selliste õhtute jaoks nagu see praegune mil ta reaalselt läkski välja eesmärgiga ennast täis juua.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 19:46

Brian naeratas kui kuulis lauset, et just sellepärast Mia tema juurde tuligi. Muidugi oli see kõik mesijutt, kuid Brian suutis siiski end meelitatuna tunda. "Rohkem on vahest tõesti parem, kui vähem" pomises nooruk endamisi, tehes siis samuti pöidla ja nimetissõrme vahelise ala õrnalt niiskeks, raputades sinna peale siis pisut soola. Sama käega võttis ta ka kätte sidruniviilu, vaadates hetkeks sõbranna poole. "Mina suudan väga hästi" kommenteeris Brian siis neidise küsimust. "Aga kas suudad sina?" küsis ta vastu ning naeratas nüüd juba pisut laiemalt. Hetke pärast tõstis ta vaba käega pitsi. "Sinu terviseks" lausus ta ning kergitas õrnalt pitsi. Ta limpsas käe pealt ära soola, võttis alla pitsi ning sõi sidrunit peale. Tekiila nagu tekiila ikka.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 19:55

"No vot," kergitas Mia laia naeratusega kulmusid - kahekesi üks pudel ära lahendada polnud mingisugune eriline kunst. Eriti kui arvestada seda, et nad mõlemad olid üsna kõvad joomamehed. "Kas ma tõesti pean sellele küsimusele vastama?" saatis neidis särava naeratuse Briani poole, vastatas juba sellega kuti küsimusele. Muidugi ta suutis. Mia oleks selle suutnud ehk isegi üksinda ära juua, lihtsalt pärast oleks olnud ränki probleeme sirgelt istumisega, rääkimata siis püsti seismisest. "Ooo.. ma tänan," naeris ta vaikselt, kui Brian toosti ütles ning kergitas siis kutiga samaaegselt oma tekiilapitsi. Keelega üle soola, kogu pitsi sisu ühe lonksuga alla ning seejärel laimitükk peale. Super. "Mmn.. ma kohe tunnen kuidas tervis tuleb," sirutas tüdruk juba uuesti pudeli poole, hakates järgmiseid pitsitäisi välja valama.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 20:02

Brian itsitas endamisi, kui neidise esimest küsimust kuulis. Ei, muidugi ta ei pidanud. Küll nad mõlemad selle alkoholi kogusega hakkama said. Noormees jälgis nüüd, kuidas Mia järgmisi pitse valas. "Ma juba kujutan ette, kuidas see pudel varsti otsas on ning me mõlemad parajalt kapsad oleme" pomises ta ning irvitas siis endamisi. Aga Brianil polnud selle vastu midagi. Üks lõbus ja naljakas õhtu pidi ka tulema ju kunagi.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 20:10

Ka Mia liitus lõbusa naermisega, kui ta mõte reaalselt selle hetkeni jõudis mil see tore pudel tühjaks pidi saama. Õnneks talus ta alkoholi üsna hästi ja isegi peale sellise koguse tekiila joomist pidi ta olema võimeline ise kõndima - küll vaarudes, aga siiski omadel jalgadel. "Mulle sobib," märkis ta selle kapsamärkuse peale laia naeratusega, olles järjekordsed pitsid välja valanud. Nüüd läks kõik nii nagu ennegi. "No eks võtame seekord siis sinu terviseks, kus sa ikka pääsed.." oli nüüd Mia kord toost öelda, kui ta peale soola käele raputamist pitsi sõrmede vahele võttis ning Brianile lõbusa naeratuse viis. Pitsi kergitanud läks kõik nii nagu ennegi. Sool, tekiila, laim. Ideaalne kombinatsioon.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 20:15

Kuulnud, et Miale see sobib, hakkas noormees kergelt naerma. Ta tegutses samamoodi, pannes soola pisut enda pöidla ja nimetissõrme vahele. Kuulnud toosti, ei suutnud Brian mitte muiata. Ta noogutas, kergitas pisut pitsi ning tegutses jällegi nagu enne. Sool, tekiila, sidrun. "Vahepeal peab suitsul käima" lausus ta vaikselt ning muigas. Nüüd oli hea olla. Kaugeltki mitte ei olnud ta purjus, kuid tuju muutus küll aina paremaks.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 20:21

"Kui peab, siis käime," märkis ta endamisi naerdes, kui uusi pitse välja valama asus. Nii tore oli juua kellegagi, kes reaalselt suutis temaga ilma vingumiseta tempot pidada ning lisaks sellele tundis aeg-ajalt vajadust ka suitsupausi järele. Mial olid isegi need omad special suitsud kaasas. Ta ei tõmmanud enamjaolt tavalist tubakaga suitsu, mentoolisuitsud olid rohkem tema teema. Eriti kui need lõhnasid ja maitsesid ütlemata hästi. "Ja mis nüüd? Meie terviseks?" uuris ta kavala naeratusega, kui juba kolmanda pitsi sõrmede vahele korjas, olles enne muidugi soola käele raputanud. Olles joonud nii tema, kui ka Briani terviseks, oli lihtsalt kuidagi loogiline "meie" juurde edasi minna.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 20:24

Brian noogutas endamisi, kui kuulis, et nad ka nüüd millalgi suitsule kavatsevad liikuda. "Meie terviseks" kordas ka nooruk nüüd, kui järgmised pitsid joomiseks valmis olid. Selle ka alla ajanud, koos soola ja laimiga, sulges noormees hetkeks silmad. Hea oli olla. Millal viimati käis ta väljas selleks, et lihtsalt niisama lampi juua? "Aga nüüd suitsule minek?" uurista ning naeratas endamisi, oodates Mia vastust.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 20:31

Toostile kinnitust saanud, tõmbas Mia keelega üle soolatud käe, kummutas seejärel pitsitäie tekiilat ning ampsas laimi peale. Peale kolmandat pitsi võis vist tõesti pisitillukese pausi teha. "Mhmh.. mulle sobib," vastas ta laia naeratusega Briani küsimusele, kui ennast baaripukilt maha libistas. "Me käime nüüd korra ära ja kui me tagasi tuleme ja avastame, et keegi meie tekiilat pisut tribanud on, siis läheb asi väga kurjaks.. nii et hoia sellel silm peal jah, palun.. aitäh," seletas ta naerulsui barmenile, paistmata just eriti ähvardav ja kurjakuulutav oma eriti lõbusa tooniga. Saanud barmenilt kinnituse, et ta nende märjukest kenasti valvab, libistas Mia pikemalt mõtlemata käe Briani käevangu ning liikus endamisi muheledes baari väljapääsu poole, koukides rinnahoidja vahelt oma suitsupakki välja. No mis teha, et see nende jaoks kõige turvalisem koht oli.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 20:42

Brian kuulas kuidas Mia baarmanile seletas, et tekiila seal alles peab olema ning see tõi muige noormehe huulile. Peagi liikusid nad väljapääsu poole, Mia noormehe käevangus. Astunud siis kaks sammu ukses eemale, seistes seina ääres, süütas Brian omale suitsu. Värske õhu käes oli seda alati hea teha.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 20:46

Värske õhu kätte jõudes libistas Mia oma käe Briani käevangust uuesti välja ja koukis suitsupakist ühe mentoolisuitsu välja, hakates seejärel vaikselt oma välgumihkliga nikerdama. "Mu tšäks on omadega üüsna õhtal.. kas ma saaksin palun tuld," andis ta lõpuks alla, välgumihklit kuhugi lähedalasuvasse prügikasti visates - mis tal muud sellega teha oli - ning pöördudes seejärel armsa naeratuse ja suurte silmadega Briani poole, justkui oleks tule andmine eriti suur asi. No aga samas mine sa tea, kutt võis teda ju alati vaikselt nokkima hakata või midagi.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 21:00

Brian naeratas endamisi ning ulatas tsjäksi siis Miale. "Ikka saab" lausus ta ning naeratas endamisi. "Aga mis vastutasuks tuleb?" uuris ta hetke pärast, kui too juba suitsu põlema oli saanud. Nooruk muigas kavalalt. Ikkga tuleb selliseid asju ju küsida. Et elu huvitavamaks teha. Kõik teadsid, mida selle all oodati.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 21:05

"Ma tänan," mängis Mia eriti viisakat tütarlast, kui välgumihkli oma sõrmede vahele sai ning hetke pärast neidise mentoolisuits juba põles kenasti, tekitades õhku mõnusat õunalõhna. Just seda lõhna ta mentoolikate juures kõige rohkem armastaski. Briani küsimust kuuldes ilmus Mia näole automaatselt kaval naeratus. Muidugi ta teadis mida see üldjuhul tähendas, ega ta eile sündinud polnud, aga alati oli tore kui kutt selle reaalselt välja ütles. "No mis sa siis vastu tahaksid?" vastas ta seega küsimusega, mentoolisuitsust paar mahvi võttes ning suitsurõngaid õhku puhudes. "Kõike saab," lisas ta lõbusa naeratusega, üks kulm pisut väljakutsuvalt kergitatud.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 21:12

Brian asetas tsjäksi tagasi oma pükste taskusse ning vaatas nüüd Mia poole. Kuulnud, et kõike saab, naeratas noormees veelgi enam, kui ennem, astudes sammukese Miale lähemale. Kiire ning õrna suudluse neidisele kinkinud, eemaldus ta taas tüdrukust ning jätkas suitsu tegemisega. "Sellest piisas" teatas ta ning naeratas rahulolevalt.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 21:20

Naeratus Mia huulil laienes pisut, kui Brian talle sammukese võrra lähenes. Ilmselgelt teadis ta mida siit oodata ja tüdrukul polnud selle vastu mitte kõige vähimatki. Ta oli vaba ja ta oli vallaline ja keegi ei seadnud talle mingisuguseid piiranguid - elu oli puhta lill. Üürikese suudluse lõppedes ilmus Mia näole taaskord see pisut kaval naeratus. Tegelikult oli ta isegi midagi.. võib olla kirglikumat.. oodanud, aga kui Brianile piisas, siis eks talle piisas. "Või nii," muigas ta silmi kutil hoides, võttes järjekordse mahvi oma õunamaitselisest suitsust. "Ma oleksin sind pisut.. mmn.. ahnemaks pidanud," märkis ta vallatu naeratusega, Brianile kergelt silma tehes.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Tue Sep 27 2011, 21:49

Kuulnud siis Mia lauset peale kerget suudlust. "Ja kes ütles, et ma ei ole?" uuris Brian siis hetke pärast, kui oli tossu suust välja puhunud. "Alati ei pea ahne olema. Ehmatan veel mõned niiviisi ära" seletas noormees ning muigas kavalalt. "Ja aega on veel küllaga" seletas ta, pidades silmas seda, et on aega ka ahneteks suudlusteks ja ehk ka millegiks enamaks.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Wed Sep 28 2011, 04:02

Mia kulmud liikusid taaskord paar korda üles-alla selle kulmusmaili stiilis, naeratus huulil püsimas. Endamisi naerdes puhus ta öhe veel paar üsna ideaalselt vormitud suitsurõngast. "Jaah.. õhtu on veel noor, aga eks ma siis.. jään h u v i g a ootama, mis sul veel pakkuda on," lausus tüdruk äärmiselt kavala naeratusega, oma suitsuga lõpetades. Tal oli tunne nagu ta oleks äsja just korraga nii kolm-neli õunapastilli ära söönud - veel üks tore mentoolisuitsude tagajärg. "Lähme liitume uuesti sõbra Tekiilaga?" muigas Mia, kui naeratusega selg ees baari ukse poole liikus. Neil oli seda veel küll ja küll alles.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Wed Sep 28 2011, 10:46

Brian muigas endamisi. "Või et jääd h u v i g a ootama?" uuris noormees veel nii muuseas üle, hakates siis Miaga vaikselt sisse jalutama. Nooruk asetas enda käed tütarlapse pihale, juhatades teda selg ees leti poole. Muidu oleks too ju lihtsalt kellegile otsa põrganud.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Wed Sep 28 2011, 14:09

"Äärmiselt suure huviga," noogutas Mia kavala naeratusega, kui oma käed Briani omadele toetas ning oma sõrmedega nendel väikeseid ringikesi ja muid kujundeid vormima hakkas. Oma tagurdamisega lõpuks baariletini jõudnud, vajus neidis oma endisele kohale uuesti istuma, kutile kergelt silma tehes. Niipea kui nad istuma maandusid, tormas barmen nendeni ja varsti seisis poolik tekiilapudel koos kausitäie laimide ning soolatopsiga uuesti nende ees. Muidugi sirutas Mia automaatselt pudeli järele ning varsti olid nende mõlema pitsid uuesti täis. "Seekord siis selle terviseks, et tänane õhtu või öö või mis ta siis on.. v ä g a lõbus tuleks," võttis Mia toostiütlemise jälle enese peale, peale seda kui oli soola näol ettevalmistused pitsi tühjendamiseks ära teinud.
Back to top Go down
View user profile
Brian Harris

avatar

Posts : 143
Maine : 5
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Wed Sep 28 2011, 22:40

Brian muigas endamisi, vaadates neidise silmi, kui nad baarini kõndisid. Lõpuks maandus ka noormees pukile istuma ning juba oligi täis pits tema ees. Nooruk tegi ettevalmistuse ära ning kuulas nüüd toosti. "Kindlasti tuleb" teatas Brian siis kindlalti ning naeris endamisi. Suutnud kohe ka maha rahuneda, võttis Brian pitsi alla. Pea kumises õrnalt. Mõnus tunne. Võis jätkata küll. Brian oli suhteliselt kindel selles, kuidas see õhtu juba lõppeda võis.
Back to top Go down
View user profile
Mia Hawkes

avatar

Posts : 155
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

PostSubject: Re: Shots for everybody..   Thu Sep 29 2011, 04:05

"Ma usun ka," noogutas Mia laia naeratusega, enne kui pitsi koos kogu selle muu kupatusega alla kulistas. Nüüdseks sumises neidise pea mõnusasti ja keskendumine oli vägagi raskendatud, mis tähendas seda et enam ei pidanud minema kuigi kaua kuni tekiila kogu täiega pähe hakkab. See otseloomulikult ei peatnud Miat uuesti pudeli poole sirutamast ja varsti olid nende pitsid uuesti täis. "Mis sind tänasel äärmiselt toredal õhtul üleüldse siia äärmiselt toredasse baari jooma tõi?" uuris neidis soola käele raputades, kui siis pilgu Brianile viis ja kergelt naeratas. Tavaliselt ei käinud nad ju üksinda kuskil baarides pidu panemas täiesti lambist, eksole? Lambist sai pidu pandud, aga sellisel juhul tavaliselt mingi seltskonnaga.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Shots for everybody..   

Back to top Go down
 
Shots for everybody..
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Hollywood :: Let me entertain you :: Triumph bar-
Jump to: