Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
What's in your head I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
What's in your head I_icon_minitimeby Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
What's in your head I_icon_minitimeby Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
What's in your head I_icon_minitimeby Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
What's in your head I_icon_minitimeby Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
What's in your head I_icon_minitimeby Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
What's in your head I_icon_minitimeby Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
What's in your head I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
What's in your head I_icon_minitimeby Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
What's in your head I_icon_minitimeby Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 31 on Fri Jan 26 2024, 15:08
Top posters
Ryan Matthews
What's in your head Vote_lcapWhat's in your head Voting_barWhat's in your head Vote_rcap 
Trevor Farro
What's in your head Vote_lcapWhat's in your head Voting_barWhat's in your head Vote_rcap 
Matthew Stifler
What's in your head Vote_lcapWhat's in your head Voting_barWhat's in your head Vote_rcap 
Caspar de Carisio
What's in your head Vote_lcapWhat's in your head Voting_barWhat's in your head Vote_rcap 
Mia Hawkes
What's in your head Vote_lcapWhat's in your head Voting_barWhat's in your head Vote_rcap 
Caroline White
What's in your head Vote_lcapWhat's in your head Voting_barWhat's in your head Vote_rcap 
Brian Harris
What's in your head Vote_lcapWhat's in your head Voting_barWhat's in your head Vote_rcap 
Christer Dice
What's in your head Vote_lcapWhat's in your head Voting_barWhat's in your head Vote_rcap 
Lucas Hartell
What's in your head Vote_lcapWhat's in your head Voting_barWhat's in your head Vote_rcap 
Alexander Harding
What's in your head Vote_lcapWhat's in your head Voting_barWhat's in your head Vote_rcap 

 

 What's in your head

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 20:01

So. Trevor ja Chris olid õnnelikult koos jälle... juba mingi nädala? Ja ülla ülla, Chrisi manager ei lase kutti oma lõa otsast lahti ja Trev ikka ei näe teda. So nüüd tal oli masendus. Tore-tere. Aga et mitte kodus tusatseda, oli ta baari jooma tulnud. Trevor istus baariletist veidi eemal. Suured päikeseprillid nägu varjamas, seljas mustad kitsad teksad ja triiksärk, mille peal oli tume jakk. Tema ees oli pudel viskit ja klaas jääga, mida Trev aeg-ajalt täitis. Kõige tobedam selle ürituse juures oli see, et nad näitasid kordust mingist vutimängust ja Trevor ise siblis ka ekraanil. Brrrr. Tõesti? Nad kossu ei taha vaadata?

OT: Alex.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 20:14

Alex oli ennast lõpuks niipalju kokku suutnud võtta, et elas kodus, mitte pargipingi peal ja käis reaalselt ka vahepeal duši all ja vahetas riideid. Ka oli ta tööle teatanud, et on rängalt haige või midagi sinnakanti, ta täpselt ei mäletanud. Veel üheks muudatuseks oli see, et nüüd käis ta baarides ennast segi joomas. Põhiliselt sellepärast, et väljas oli õhtuti sitaks külm. Nüüd siis istus mees mingis baaris, nagu igal muulgi päeval juba mingi poolteist nädalat. Ta polnud terve selle aja jooksul kaineks saanudki. Täiesti tsüklis omadega. Sellepärast polnudki imestada, et baarmen ta baarileti juurest minema oli löönud, kuna ta enda kurba juttu kõikidele klientidele seal rääkis. Baarist lahkumise asemel kõndis mees aga hoopis mingi suvalise laua juurde ja potsatas luba küsimata mingi pimeda tüübi kõrvale istuma. Tundus ainult loogiline, et inimene, kes baaris päikseprille kannab on pime. Ta vaatas ka korraks ekraani ja nägi Farrot seal jooksmas. Alex mühatas pahaselt "Selle tropi pärast jäin ma ilma enda elu armastusest... võino tegelt oli ta juba ühe teise tüübiga aga siis ma viskasin tolle välja...ma mõtlen ja siis ta keppis selle P-harrofga... kuradi hoor selline..." pobises mees enda pehme keelega.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 20:21

Trevor kergitas kulme. Ta oleks juba midagi öelnud, aga Alex hakkas ise rääkima. Hehe, vahva, et teda ära ei tuntud. Tema see eest tundis Alexi küll ära, mitte, et ta kuti nime oleks teadnud. Trev kuulas jutu ära ja muigas kergelt, kui tüüp teda sõimas. Njaaa. "Sitt kutt, kes teiste meestega ringi aeleb," leidis Trevor. "Sellise pärast ei tasuks end segi kammida. Ma käisin enda kutiga seitse aastat ja siis me läksime lahku, sest meie karjäärid rebisid meid teineteisest nii kaugele," küll on hea, et meedia tema ja Chrisi lahku-kokku käimisest midagi ei pajatanud. "Kuuaega olime lahus, nüüd jälle koos. Ja ma ei näe ikka teda," ohkas Trev ja rüüpas lonksu oma viskist. See võis nüüd naljakana tunduda, et kutt keda Alex pimedaks peab, kurtis, et ei näe oma boyfriendi.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 20:32

"Karm..." kommenteeris Alex ja võttis lonksu enda klaasist - jumalteab, mis seal sees oli. Suurematele detailidele mees küll tähele ei pannud. Pealegi oleks vist veits nõme olnud küsida pimedalt, et kuidas ta näeb, eksole? "Meie olime koos kaks aastat... kurat ma armastasin seda poissi..." ütles Alex täiesti masendunult. "Sittade suhete terviseks!" kuulutas mees siis kõva häälega ja kergitas enda klaasi toostiks ja siis lõi selle kolksatusega teise tüübi klaasi vastu.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 20:38

Trevor tõstis ka enda klaasi ja lõi selel Alexi klaasiga kokku. Kuigi ta suuri pingutusi selleks tegema ei pidanud. Alex tegi suurema töö ise ära. Hea, et jook klaasi alles jäi. Trevor rüüpas sõõmu oma viskist. "Sa süüdistad seda Farrot oma suhte purunemises?" küsis Trevor. Päris valus tegelikult. Ta ei teadnud ju, et Casparil kutt on ja nüüd on tema see, kes kellegi suhte purustas. Aii. "Muide, see tundub uskumatuna, et su tüüp üldse Farroga magas. Too on kuulus ju," mainis Trev.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 21:04

Alex võttis enda joogist suure sõõmu enne kui nüüd juba tühja klaasi kolksatusega lauale asetas. "Hmhh... Mitte päris" Selle teise kommentaari peale mühatas mees veelkord "Sa pole mu kutti - või noh... nüüd vist eksi näinud. Kuradi kuum." pomises Alex masendunult ja lehvitas baarmanile, tollele ärku andes, et tahab uut jooki. Millle ta varsti ka sai.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 21:13

Kui ettekandja Alexile uut jooki tooma tuli, jäi naine Trevorit pikalt vaatama. Trev saatis talle kurja pilgu, aga ta unustas, et läbi päiksekate ei näinud naine seda pilku. Siiski tõmbas naine ilma küsimusi esitamata uttu. Trev kallas endale klaasi oma pudelist viskit juurde. "So, su kutt on nii kuum, et isegi Trevor Farro tahtis teda panna," muigas Trev. Endast oli nii tore rääkida. "See peab juba midagi olema," noogutas Trev. "Ise ka nägid teda? On ta tõesti nii lühike kui nad väidavad?" uuris kutt. Tõesti, oleks huvitav teada, milliseks douchbagiks Alex teda tegelikult peab. Mitte et ta ei kahtleks selles, et mees talle seda otse näkku ei ütleks. Lihtsalt, võõrastele räägiti tihti teistsugust juttu.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 21:35

Alex noogutas järsult ja tegi mingisuguse nõusoleva häälitsuse ja võttis joogist lonksu. "Nägin... virutasin talle..." pomises Harding, erilise rahuloluta "No minust oli lühem, aga mu kutist pikem, nii, et mingit keskmist kasvu. Mingi kääbus ta küll ei olnud." kehitas mees õlgu. Ausalt öeldes ta polnud tüüpi, kellega ta kutt teda petnud oli, mõõtnud. Ta vaatas enda purjus pilguga tüüpi, kellega koos ta istus "Umbes sinu pikkune, ma arvan"
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 21:53

Trevor muigas laiemalt. "You don't say," lausus ta. Okei, see mäng viskas Trevil juba üle ja ta tõmbas päkseprillid eest. "Oli minu nägu ka?" küsis Farro ja silmitses Alexit. Nüüd ta kas saab lõuga või ei jaga Alex ikka ära, kellega tegu.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 22:22

Alex pilgutas segadusse sattunult silmi. Duude... see kutt nägi täpselt välja, nagu... "Midakuradit?" küsis ta, täiesti sassis omadega. "Sa oled üks haige mees..." pomises Alex jälestusega ning tõmbus füüsiliselt Trevorist eemale "Oli lõbus, jah? Minu kulul siin nalja teha?" küsis Alex pahaselt ja haavunult. Kurat, ei võinud isegi baari tulla, ilma, et Caspari ekskuttidega kohtuks eksole.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 22:27

"Ma ei teinud su kulul nalja. Ise sa ei jaganud ära, kes ma olen," pomises Trev ja võttis lonksu oma viskist. "Ma ütleks, et mul on kahju, et te Caspariga lahku läksite, aga kui ta sedasi kutte baarides semmimas käib, siis ta ei väärigi sind," lausus Trevor. Well, ta ei teadnud ju, kui vägivaldne Alex olla võis.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 22:50

Alex saatis Trevile eriti sünge pilgu "Sa ei tea, milline mölakas ma olen" ütles ta süngelt ja võttis ühe suure lonksu enda joogist. "Mina ei vääri teda." ohkas mees siis. Olgugi, et nad ei olnud enam koos, armastas Alex Casparit ikka samamoodi ja talle ei meeldinud, kui teised temast halba räägivad.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 22:54

"Nii me kõik arvame, eks ole," lausus Trevor. "Sa armastad teda ja kaised teda minusuguste mölakate eest. Kuidas sa saad teda mitte väärida?" küsis Trevor ja viis pilgu Alexile.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 23:01

Alex vaatas enda klaasi. Juba peaaegu uuesti otsas... "Mul on... vihaprobleemid" tunnistas ta lõpuks, ikka veel enda klaasi sisu "huvitunult" jälgides ning tõstis siis pilgu "Ma olen teda löönud" Wow, neid nelja sõna oli tõsiselt raske öelda olnud.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSat Oct 01 2011, 23:11

"Mu endisel kutil olid vihaprobleemid. Ta üritas mind uputada," pomises Trevor. Endiselt armastas teda. Endiselt igatses. "Vaata, sellega on nii, et sa kas muutud või ei muutu. Sa kas võtad end kätte või ei võta," selgitas Trevor. "Truth is, kõik mis sa praegu teed, teed sa õigesti, aga see pole teile kummalegi tervislik. Kui talle ei meeldiks peksa saada, siis ma poleks juba teine kutt, kellega ta aeles eksole. Talle meeldib, et sa ta üle sedasi domineerid, selle pärast ta mängib sinuga lihtne. Mulle meeldis ka, et Patrick koguaeg olemas oli. Selle pärast ma teistega flirtisin. Isegi pärast seda, kui me lahku läksime. Ta oli ikka olemas ja hoidis minust kinni. Mulle meeldis see," Trevor ohkas. "Te peate maha istuma ja oma asjad selgeks rääkima ja sa pead oma vihale uue väljundi leidma," seletas Trevor. Oli ta jutus iva ka üldse? Või noh, suutis ta selle iva edasi anda?
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSun Oct 02 2011, 00:44

Alex vaatas Trevorit üsna juhmi pilguga. Hetkel oli talle umbes pool selgeks jõudnud ja see ka loogiline ei tundunud. Casparile... meeldis peksa saada? wth? "Sa oled imelik..." pomises ta siis, enda klaasi taaskord tühjendades. "..ja räägid liiga keeruliselt" lisas ta seejärel.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSun Oct 02 2011, 00:46

"Sina oled täis lihtsalt," muigas Trevor. "Su kutt ei löönud mulle otseselt külge, kui see sind lohutab. Ma vedasin ta ise enda hotellituppa. Ta lihtsalt ei hakanud vastu," selgitas Trevor. Äkki oli see valus teema mehe jaoks. Nooh, aga Trev tahtis lappida seda asja.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSun Oct 02 2011, 00:58

Vot sellega Alex nõustus "Jaap, nagu tinavile" kuulutas ta enda pehme keelega, järgmisel hetkel jälle pahaseks saades. Raputa ja soola haavale, why don't you? "Ja see teeb asja palju paremaks...?" küsis ta siis külmalt, kuid ükskõik kes teda lähemalt tundis, oleks võinud näha, et tal oli valus ja tahtis üle kõige Casparit tagasi.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSun Oct 02 2011, 01:02

"Jaah. Ta ei käi ringi ja ei löö suvalistele külge," võib-olla. Nooh, lootust oli. Trevor kallas oma klaasi jälle täis ja jõi selle tühjaks. Ime, et talle see stuff ikka veel pähe ei hakka.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSun Oct 02 2011, 01:11

Alex pööritas silmi "Vahet pole, nüüd on ta igastahes läinud ja enam tagasi ei tule." aia... valus oli seda välja öelda, isegi kui ta ainult sellele mõelda suutis. Mees vaatas ringi, otsides pilguga baaridaami. Veel oleks juua tahtnud.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSun Oct 02 2011, 01:17

"Anud, põlvili. Küll ta tuleb," oli Trevor kindel. Kuigi see on veider, sest Caspar oli see, kes Alexit pettis, mitte vastupidi. So Caspar peaks praegu põlvili anuma. Trev kallas oma poolikust viskipudelist Alexile klaasi lisa. Mis ta ikka seda baaridaami otsib.
Back to top Go down
Alexander Harding

Alexander Harding


Posts : 58
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitimeSun Oct 02 2011, 12:22

Alex ühmas selle peale ainult ja võttis lonksu joogist, mida Trevor talle kallas. "Alex olen muidu. Alex Harding." ütles ta siis, kui taipas, et ei olnudki enda nime mehele öelnud. Mitte, et ta seda tegema pidanud oleks. Veider ju? tutvustada ennast mehele, kes sinu kutiga sind pettis. "Miks sa ise enda kutti siis petsid?" küsis ta tuimalt. Vähemalt nii oli ta aru saanud.
Back to top Go down
Sponsored content





What's in your head Empty
PostSubject: Re: What's in your head   What's in your head I_icon_minitime

Back to top Go down
 
What's in your head
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Hollywood :: Let me entertain you :: Triumph bar-
Jump to: