Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
Welcome back I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
Welcome back I_icon_minitimeby Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
Welcome back I_icon_minitimeby Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
Welcome back I_icon_minitimeby Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
Welcome back I_icon_minitimeby Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
Welcome back I_icon_minitimeby Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
Welcome back I_icon_minitimeby Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
Welcome back I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
Welcome back I_icon_minitimeby Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
Welcome back I_icon_minitimeby Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 31 on Fri Jan 26 2024, 15:08
Top posters
Ryan Matthews
Welcome back Vote_lcapWelcome back Voting_barWelcome back Vote_rcap 
Trevor Farro
Welcome back Vote_lcapWelcome back Voting_barWelcome back Vote_rcap 
Matthew Stifler
Welcome back Vote_lcapWelcome back Voting_barWelcome back Vote_rcap 
Caspar de Carisio
Welcome back Vote_lcapWelcome back Voting_barWelcome back Vote_rcap 
Mia Hawkes
Welcome back Vote_lcapWelcome back Voting_barWelcome back Vote_rcap 
Caroline White
Welcome back Vote_lcapWelcome back Voting_barWelcome back Vote_rcap 
Brian Harris
Welcome back Vote_lcapWelcome back Voting_barWelcome back Vote_rcap 
Christer Dice
Welcome back Vote_lcapWelcome back Voting_barWelcome back Vote_rcap 
Lucas Hartell
Welcome back Vote_lcapWelcome back Voting_barWelcome back Vote_rcap 
Alexander Harding
Welcome back Vote_lcapWelcome back Voting_barWelcome back Vote_rcap 

 

 Welcome back

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 17:32

Trevor oli saabunud tagasi LA'sse paar päeva tagasi. Ta peatus hotellis. Esimesel päeval oli ta terve see aeg põhimõtteliselt maganud. Teisel päeval oli ta samuti puhanud ja alles nüüd otsustas ta kuskile baari välja minna. Ta kandis musta nahktagi, selle all pusa ja jalas olid tal tumedad teksad. Üldjuhul oli ta nägu kõigile tuntud ja Trev püüdis päikseprillide abiga oma identiteeti natukenegi varjata. Kutt astus ühte baari, kus ta kunagi päris tihti käis, ning sammus leti juurde. Endale pudeli tellinud, kadus ta sellega kuskile nurgalauda, et keegi teda pikalt passima ei jääks.

OT: Kinni
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 17:39

Caspar oli ka baari läinud. Kui ta endale mingi kahtlase joogi tellis, küsiti temalt kohe dokumenti, aga noh, ta ju oli üheksateist. Seega sai ta oma soovitud joogi ja vaatas nüüd ringi, et kuhu ta istuda võiks. Sest ta tahaks kellegagi rääkida. Lõpuks märkas ta mingit lonerit või midagi sarnast, ning suundus rõõmsameelselt sinnapoole. "Tere!" ütles ta entusiastlikult ja silmitses kutti, keda ta ilmselgelt ära ei tundnud.
Caspar oli riides, nagu tavaliselt. Ehk siis väga kahtlaselt. Tal olid jalas punase-musta ruudulised püksid, mis pahkluukohalt läksid väga kitsaks ja muidu olid suht lohvakad, pluusiks oli samuti ruuduline triiksärk ning ta kandis enda prille, nagu tavaliselt. Äge.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 17:54

Trev tõstis oma pilgu klaasilt, kuhu ta jooki kallas ja seda siis tühjendas. "Ma ei jaga autogramme, nii et tõmba uttu," pomises Trev, täitis jälle oma klaasi ja jõi selle sisu kõik ära. Ta oli harjunud kuulsusega, mis temaga kaasas käis ja ta lihtsalt lootis, et inimesed tal vahel rahus ka olla laseks.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 17:58

"Um..." Caspar kergitas lõbustatult kulmu. "Düüd, ma ei tea, kes sa oledki. Miks ma peaks mingilt suvaliselt inimeselt autogrammi küsima? Pealegi ma ainult tervitasin sind." Caspar naeris lõbusalt ja võttis oma joogist esimese lonksu. Siis silmitses ta jälle poissi ning ilma igasuguse häbita sirutas käe, et kutil päikeseprillid eest võtta. "Ahsoooo. Noh, ma ei tahagi autogrammi." Muidugi teadis Caspar nüüd, kes kutt on. Kuulus Trevor Farro. Kena poiss. Caspar poleks kunagi lootnudki, et teda näeb, ja siin ta nüüd oli. Heh.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:06

Trev pööritas silmi, aga päikseprillid varjasid selle. No tore on, et ta teda ära ei tundnud siis. Trevil oli liiga halb tuju, et fännidega hetkel tegeleda. Ja siis kiskus see nahhaal talt prillid eest. Trevor krahmas need enda kätte tagasi ja saatis Casparile õela pilgu. No vähemalt polnud mingi kahtlane fänn. Prille ta ette enam ei pannud, vaid asetas need lauale ja täitis jälle oma klaasi viskiga. "Tore siis," pomises Trev kui oli klaasi tühjendanud. "Nii et tulid võõra inimesega niisama rääkima?" küsis Myles pisut kahtlevalt.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:08

"On jah tore." Autogramm autogrammiks, Caspar tahab äkki pilti hoopis? Okei, ta ei hakka teda ahistama. "Jah, tulin. On see siis nii kahtlane? Ma võin kihla vedada, et sa tegid ka seda varem. Okei, tegelikult ei või, sest ma ei tea sind nagu üldse, aga ikkagi. Tähendab, ma ei tohiks sinuga siin üldse rääkidagi," Caspar kehitas õlgu, "aga ma räägin ikkagi, sest sa tundusid huvitav siin niimoodi üksida." Caspar naeratas rõõmsalt. "Kas ma häirin sind?"
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:12

Misasja see tüüp rääkis? Trev silmitses teda üks kulm kortsus ja teine kulm kergitunud. "Miks sa minuga rääkida ei tohi?" tundis Trevor huvi. Keegi keelab või midagi? Ja kui keegi keelab, siis miks ta keelab? Veider ju. "Ei, sa ei häiri," veel, "istu," noogutas Trevor toolile enda vastas. No muidugi võis Caspar ka tema kõrvale diivanile istuda, aga vaevalt kutt seda tahaks.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:16

Caspar naeratas jälle, ning istus siiski jah teisele poole lauda ning asetas klaasi lauale. "Aaah... lihtsalt ei tohiks, ei midagi hullu." Oleks Alex siin, oleks ta vist ammu juba minema veetud ja läbi sõimatud. Äge. "Veel ei häiri, eksole? Anna teada, kui häirima hakkan." Caspar võttis järgmise lonksu. "Miks sa nii tõsine oled? Nagu... telekas ja värki oled palju rõõmsam. Aga sa võid näidelda ka. Seda oskan mina ka." Caspar muutus tõsiseks ja pahvatas siis uuesti naerma. Hah.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:20

Trevor silmitses viskit klaasis, mille ta sinna jälle kallanud oli. "Sa vist pole viimaste uudistega väga kursis," pomises Trev. "Või pole ajakirjanduse raisakotkad seda veel oma hammaste vahele saanud," mõtiskles Trevor valjult. Vahet poleks, varem või hiljem kirjutaks sellest nagunii kõik lehed. "Ma läksin oma kutist lahku," pomises Trev ja tühjendas klaasi. Nagu täisjoomine aitaks midagi.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:23

Caspar ahhetas vaikselt. "Aah... mul on nii kahju," ütles ta nukralt. Ta ei kujutaks ette, mida ta teeks, kui nad Alexiga lahku läheksid. "Aga täis joomine ei aita." Seda ta teadis. Ilmselgelt. Sest oli seda proovinud. Peale ühest tüdrukust lahkuminekut. Hommikul oli peavalu. Nagu tavaliselt. Ja ikka oli sitt tuju.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:26

"Mõneks ajaks aitab," pomises Trevor. Seitse aastat. Nad olid seitse aastat koos ja nüüd läksid lahku. Noh, miski pole igavene või midagi. Trevor täitis uuesti klaasi, kergelt hea oli olla juba. Peaks otse pudelist jooma, see klaasi kallamine on ajaraiskamine. Trevor tõhjendas klaasi kiirelt. "Ja miks sina siin jood?" uuris ta võõralt kutilt siis.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:32

"Nii kauaks, kuni sa purjus oled." Caspar naeratas õrnalt. "Mina... mm... vajan ma siis põhjust?" Tegelikult nautis ta seda, et Alex oli parajasti tööl ning täna õhtul nad kokku ei saa, mis tähendas, et Caspar võis juua, palju tahtis, ning Alex ei saa sellest teada. Sest telefoni lülitab ta ka välja. "Muide, mina olen Caspar."
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:37

Trevor kehitas õlgu. Vähemalt oli hea olla, mitte mingi mase koguaeg. Ta oli nii harjunud kellegagi koos olema, et üksi olla tundus võimatult raske. Trevor ohkas raskelt. "No alati on ju mingi põhjus," arvas Trevor. Ta vaatas oma seltsilist. Või Caspar. "See on nagu sellel kummitusel?" küsis Trev. "Või ei oota, see kummitus oli Casper vist," mõtiskles kutt valjult.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:42

"Ma tähistan vabadust," ütles ta siis kerge ohkega, aga naeratas sõbralikult. "Kummitus on Casper vist jah..." Noormees muigas ja võttis joogist järgmise lonksu. "Aga kummitus oleks ka tore olla. Ta oli armas."
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:46

"Sa oled inimesena ka armas," märkis Trevor. Selleks ei pea kummitus olema, et armas olla. Tho jeah, Casper oli armas kummitus. Trevor unustas hetkeks oma klaasi ja jäi Casparit silmitsema. Ilus kutt oli indeed. Väga armas ja kuum veel lisaks sellele.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:50

Caspar naeratas kergelt. "Aitäh." Trevor oli ka armas. Kahtlemata väga armas. Sama armas, kui tema. Jah, Caspar oli ego ning ütles julgelt enda kohta, et ta oli ilus ja kena ja armas ja nii edasi. Sest ta oligi ju.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:57

Trevor noogutas. "Ole lahke," ta silmitses kutti veel hetke ja siis meenus talle ta klaas, mille ta täitis ja mille sisu ta omal kurgust alla kallas. Jeah, nüüd oli juba päris hea olla eks ole. Enam ei pidanud mõtlema sellele, kui üksi ta on.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:58

"Aga ma endiselt arvan, et sa ei peaks rohkem jooma," ütles ta hetke pärast, kui noormehe klaasi silmitses ja enda omast lonksu võttis. Joovad siin koos ennast täis? Äge. Ta saaks peksa Alexi käest.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 19:08

"Takista mind siis," muigas Trevor kavalalt ja võttis uue lonksu oma joogist. Väga tore. Tahaks näha kuidas Caspar teda takistama hakkab. Vaevalt eks ole. Suurte sõnadega mees ainult.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 19:16

Caspar muigas samuti. "Olgu siis." Ta võttis pudeli laualt, ning asetas selle mehele kättesaamatusse kohta, ise samas enda joogist lonksu võttes. "Ausalt, joogid ei paranda midagi..."
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 19:20

Trevor kortsutas kulme. "Kuule, see on minu jook, anna tagasi," pomises kutt ja sirutas üle laua, et oma pudelit haarata, aga nagu näha, siis ta käed jäid lühikeseks. Deemet. Trevor võttis Caspari käest ta joogi ja rüüpas sealt lonksu. Mitte küll päris see, aga peaaegu.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 19:26

"Heiiii. See on minu jook." Caspar turtsatas ning võttis oma klaasi tagasi. "Sa ei tohi enam juua. Lähme ära siit." Noormees tühjendas oma klaasi ja tõusis Trevori pudelit käes hoides püsti. "Värske õhu kätte."
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 19:30

"Miks?" küsis Trev ja kergitas üht kulmu. "Eks sunni mind," lisas ta kavalalt. Sest nooh, niisama lihtsalt teda küll õue ei saa. Mkmm. Trev silmitses Casparit pikalt. Hei, mine tea, äkki sunnibki.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 12:50

Caspar muigas. "Vabalt." Ta asetas pudeli letile, ning läks siis tagasi Trevori juurde, et tema randmest kinni võtta ja ta püsti sikutada. Damn, ta oli lühem, kui tema! Ja too oli lühike. Aga tugevust Casparil jagus. "Ja nüüd sirge seljaga ja marsisammuga õue!" Caspar naeris lõbusalt, ning sikutas meest endaga kaasa.
Back to top Go down
Trevor Farro

Trevor Farro


Posts : 280
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 13:27

Trevor kortsutas kulme, kuid järgnes siiski Casparile. Ta pea käis kergelt ringi ja täitsa tore oli olla juba. "Kuhu sa mu enda aruga vead?" küsis Trevor veidi pahaselt, kui nad õue olid jõudnud. Neile saadeti mõned kahtlustavad pilgud ja Trev tõmbas taas päikseprillid ette, mis ta laualt kaasa oli haaranud.
Back to top Go down
Sponsored content





Welcome back Empty
PostSubject: Re: Welcome back   Welcome back I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Welcome back
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Hollywood :: Got somewhere to be?-
Jump to: