Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
Party it is I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
Party it is I_icon_minitimeby Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
Party it is I_icon_minitimeby Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
Party it is I_icon_minitimeby Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
Party it is I_icon_minitimeby Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
Party it is I_icon_minitimeby Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
Party it is I_icon_minitimeby Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
Party it is I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
Party it is I_icon_minitimeby Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
Party it is I_icon_minitimeby Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 31 on Fri Jan 26 2024, 15:08
Top posters
Ryan Matthews
Party it is Vote_lcapParty it is Voting_barParty it is Vote_rcap 
Trevor Farro
Party it is Vote_lcapParty it is Voting_barParty it is Vote_rcap 
Matthew Stifler
Party it is Vote_lcapParty it is Voting_barParty it is Vote_rcap 
Caspar de Carisio
Party it is Vote_lcapParty it is Voting_barParty it is Vote_rcap 
Mia Hawkes
Party it is Vote_lcapParty it is Voting_barParty it is Vote_rcap 
Caroline White
Party it is Vote_lcapParty it is Voting_barParty it is Vote_rcap 
Brian Harris
Party it is Vote_lcapParty it is Voting_barParty it is Vote_rcap 
Christer Dice
Party it is Vote_lcapParty it is Voting_barParty it is Vote_rcap 
Lucas Hartell
Party it is Vote_lcapParty it is Voting_barParty it is Vote_rcap 
Alexander Harding
Party it is Vote_lcapParty it is Voting_barParty it is Vote_rcap 

 

 Party it is

Go down 
+3
Saatus
Ryan Matthews
Caspar de Carisio
7 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 17:29

Caspar oli taaskord klubis ja jälle helendas rõõmsameelselt. Seekord polnud ta mitte ainult valges, vaid üleni neoon. Rohelised skeidid, valged teksad roosakate laikudega, sinakas-roosa T-särk ja käte ümber mitmed käevõrud. Ta istus jälle baarileti ääres, aga oli seekord seal juba palju kauem olnud, ning rääkis mingi kutiga, samal ajal mingit lahkumisvabandust välja mõeldes. Talle ei meeldinud see poiss ja seda oli nooruki näost näha.

OT: Ryan.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 17:34

Ryan ilmus klubisse, nagu iga teine õhtugi. Nüüd oli tal küll eesmärgiks Casparit seal jällegi kohata. Sest no alles hiljem koju jõudes taipas ta, et tal pole midagi peale kuti nime. Isegi numbrit ei taibanud ta küsida. Loll pea ole ikka jalgadele nuhtluseks ja just ta jalad iga õhtu kannatada saidki, sest no.. ega ta siis klubis niisama passida ei saanud.
Igatahes astus mees taaskord klubisse, tema jaoks tavapärased tumedad riided seljas, mis teda massiga ühte sulanduma panid. Ryan suundus baarileti poole, kust oli klubile parim ülevaade ning juba tee peal nägi ta liikuva rahva vahelt tuttavat nägu. Tüdinud ilmega. Ryan muigas endamisi, kui märkas mingit võõrast tüüpi Caspari vastas istumas. Loodetavasti oli see keegi võõras, sest muidu oleks järgnev awkward olnud. Nimelt suundus Ryan otsejoones sinnapoole, jäi nende kõrvale seisma ja vajutas Caspari põsele musi, viies siis särava naeratuse saatel pilgu tollele tüübile, kellel ilmselgelt nüüd kiire hakkas.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 17:41

Caspar võpatas, kui keegi järsku talle põsemusi tegi. Da fuuuu...? Siis nägi ta Ryanit. Hea, et Caspar siin Alexiga polnud. Siis oleks Ryan surnud juba. "Hei ise ka," ütles ta kergelt naeratades, kui hetkeks jälgis, kuidas võõras kutt Ryanit vihaselt põrnitses ja minema läks. "Aitäh." Et Caspari päästsid selle veidriku käest.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 17:48

Yay, veidrik tõmbaski minema! Noh, mõni ime ka. "Hei jaa," muigas Ryan end samale pukile istuma sättides, kus too võõras kutt tsillinud oli. "Palun-palun," sõnas mees. "Ma läksin üsna õnne peale välja, lootes, et see su mingi tuttav hoopis pole," muigas kutt. See oleks ikka väga feil olnud. "Aga nagu näha oli, siis ta tüütas sind," lisas Ryan. Ai, tal oli nüüd hea tuju. Maagilisel kombel ilmus klaas vett ta kõrvale. Kenasti jääkuubikud sees ja puha.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 17:52

Caspar naeris lõbustatult. "Jaah... täna õnne, et ei olnud, sest ainus isik, kellega... igatahes. Jälle vesi?" Casparil oli komme hilinemisega taibata, et räägib end sisse, ja siis ta muutiski poole lause pealt teemat. Tal ei olnud seda kunagi veider teha, sest kui ta ei taha rääkida, siis ta ei räägi. Nooruk võttis enda joogist, mingi järjekordne kokteil, värviline, uue lonksu, helesiniste silmade pilk Ryani silmadel.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 17:59

"Ainus isik, kellega mis?" küsis Ryan kergelt kulme kortsutades. Tema jaoks ei jäänud miski kuti öeldu märkamatuks. Ja pealegi.. See oli veider, et Caspar sedasi teemat muutis. Ja mees oli kangekaelne, nii et küll ta selle tõe kutist kätte sai, kui vaja oli. "Vesi jah, ma ei joo," torkas Ryan vahele, et mitte päris ebaviisakas näida. Kuigi see kõlas ka ehk parajalt nähvamisena. No küll ta hiljem silub seda, praegu oli vaja teada saada, mis värk oli. Ryanil olid juba eelmisest korrast kahtlused alles.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:04

"Vahet pole," ütles Caspar õlgu kehitades, ning võttis järgmise lonksu enda joogist. Ta ei kavatsenudki Alexist rääkida. Siis läheks Ryan ära. Kuigi see oleks tõenäoliselt kuti suhtes aus. Ryani. Ning sel eelmisel korral... Alex ei aimanud midagi ja Caspar ei öelnud ka midagi. Räägib ta jah end sisse. Ta teadis küll, et sellele järgneks täitsa vabalt löök.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:11

"On ikka. Ja mida enam sa korrutad, et ei ole, seda rohkem ma hakkan uurima ja seda rohkem paranoilisi teooriaid mu geniaalne aju ka toodab. Nii et nii sinu kui ka minu hivdes on parem ja kergem sul lihtsalt öelda, mida sa ütlema hakkasid," pidas Ryan pika monoloogi maha, üsna tõsine ilme ees. Nooh.. ta juba aimas ka, eksole. Mees võttis lonksu enda veest, jäädes siis Casparit vaatama.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:16

Caspar ohkas vaikselt, kuid naeratas lõbustatult. "Oleks ma siin koos..." Caspar kõhkles hetke. "Oleks ma siin koos enda kutiga olnud praegu, oleks sa juba poolel teel haiglasse." Nooruk tühjendas enda kokteiliklaasi ning tellis uue. Ainult et kangema. Samamoodi värviline. Jah, nüüd oli ta juba halvas tujus tagasi, ning seda võis igati tema olekust välja lugeda. Noh igatahes Ryan ise tahtis teada.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:20

Oeeeeeeeeeh. Umbes sama pika ja raske ohke lasigi Ryan kuuldavale. Ta vihkas seda, kui tal sellistes asjades õigus oli. "Ma kaldun arvama, et oma kutile poleks sa nii tüdinud näoga otsa vaadanud," mainis Ryan siiski, viies pilgu Caspari uuele joogile. Hetkeks tekkis isu koguni, aga see kadus kiirelt. "Ma aimasingi, et sinusugune kutt ei saa vallaline olla," lausus mees viimaks rõõmutult.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:24

"Usu mind, oleks küll." Caspar ohkas samuti, aga pisut kergemalt, kui Ryan seda teinud oli. Mõnikord ajas Alex teda lihtsalt nii närvi või tüdimusse, et ta lihtsalt... jah, reaalselt ootas kellegi teisega rääkimist. Aga Alex oli kõik, kes tal oli. "No sa vähemalt aimasid, enamus seda ei tee." Caspar võttis mitu lonksu enda joogist ja toetas siis klaasi tagasi letile, pilk joogile naelutatud. Jah, enamus seda ei tee ja saavad peksa, kui Alex läheduses on. "Ma vist peaks ära minema." Tuju oli allapoole nulli.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:33

"See ehk kõlab nüüd nõmedalt, aga.. Kas sa ikka päriselt tahad ka tolle kutiga koos olla? Sest no.. Sa oled juba arvatavasti rohkemat kui teist õhtut siin üksinda ja sa lasid mul end suudelda ja.. no ma ei tea," lausus Ryan kulme kortsutades. No veider ju. Ja nüüd ta kõlas, nagu ta üritaks neid lahku ajada. Ehk alateadlikult üritaski. "Ei, ära mine," palus mees kiirelt, pannes käe Caspari omale.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:38

"Ta on tööl." Lihtne vastus. Ta käis koos Alexiga ka tihti peol. "Ma..." Caspar ohkas ning silmitses Ryani kätt, mis tema käe peal oli. "Ma... jah, ma olen kindel... lihtsalt sa ei tea teda." Ta ei anna Casparile peaaegu üldse vabadust. Seega C kasutas peaaegu kõiki võimalusi, mis tal olid, pidutsemiseks ja enda vabaks laskmiseks. Ja sadly ka teistega flirtimiseks. Ta oli alles noor. Ja kaks aastat juba suhtes olnud. Ta armastas Alexit, jah, aga ta vajas vaheldust vahepeal. Sellepärast ta... tegelikult ta ei teadnud, miks ta laskis Ryanil ennast suudelda. Aga see oli ju vaid hetkeks. Selle peale, et Ryan ei taha, et ta ära läheks, ta muigas virilalt. "Ma arvan, et mul ei ole enam tuju pidutsemiseks." Ja ta ei imestaks, kui Ryan temaga enam suhelda ei tahaks. Sest ta pole vaba ju.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:43

"Ja siis sa norutad siin üksinda ja flirdid kõigiga, kes ette juhtuvad?" küsis Ryan veidi nähvavamalt kui vaja oleks olnud. "No nii palju kui ma aru olen saanud, ei oska ta sind üldse kohelda. Ja sellest minule piisab," lausus mees vaid. Ryan ohkas taas, seekord kahetsusest. Ta kõlas ikka paraja nõmedikuna. "Siis läheme koos kuskile ära, kui sa siin olla ei taha. Aga ma ei lase sul üksinda kusagile norutama ka minna," lausus mees kindlalt.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:46

"Mis seal vahet on, kuidas ta mind kohtleb?" Caspar raputas pead ning tühjendas klaasi ja tõusis püsti. "Ma lähen koju," pomises ta sõrmedega läbi enda juuste tõmmates, et need normaalsemaks sättida, ning suundus ukse poole. Ta oli piisavalt joonud, et ta samm kergelt tuikuvam oleks, kui tavaliselt, aga üldiselt nägi ta täitsa kaine välja. Tahaks kaissu saada.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:51

"No kuule.. Sa väärid palju paremat ju," lausus Ryan kulme kortsutades. Ise ei teadnud, millest räägibki.. Aga üha enam hakkas talle tunduma, et ta arvamus Caspari kuti kohta oli üsna täppi läinud. Ryan ajas end samuti üsna kiirelt püsti, haarates taas kuti käest. "Las ma vähemalt saadan sind," sõnas ta kurvalt.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:54

Caspar rapsas enda käe vabaks. "Ma ei ole teda ilmaasjata kaks aastat talunud ja talle pidevalt andestanud," ütles ta peaaegu, et jäiselt, aga siis juba pääsesid tema silmist vabaks pisarad. "Minu suhe ei ole sinu asi." Caspar ohkas vaikselt, kui pisaraid ära pühkis, ning taas ukse poole läks, ühe tüdruku päris ebaviisakalt enda teelt eest lükates. Hetke pärast jõudiski ta õue, kus ta sügavalt sisse hingas. Õhk, hea.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 18:56

Talunud ja andestanud?! Midaa hekki? "Caspar.." sõnas Ryan abitult, järgnedes otseloomulikult kutile. Välja jõudes sammus ta otseteed kuti ette, tõmmates tolle enda kaissu. "Palun ära ole pahane," lausus mees vaikselt. No pidi ta ikka uurima hakkama. Samas noh.. Veel hiljem teada saada oleks hullem olnud. "Sul on õigus.. See ei ole minu asi. Aga no.. Sa väärid paremat."
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 19:00

Caspar oli just enda nutmist kontrolli alla saamas, kui Ryan välja ilmus ja ta kaissu tõmbas. Nooruk hakkas veel rohkem nutma, käsi mehe ümber põimides ning nägu tema rinnale peites. Ta tundus nii pisikesena seal niimoodi. Caspar ei suutnud midagi öelda, ta lihtsalt seisis seal ja nuttis.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 19:04

See kõik seal oli nii armas ja nii kurb samal ajal. Juba teine kord, kui mõni kutt ta kaisus nuttis. Kõll ta mõjus meessoole positiivselt! Ryan põimis käed tugevalt ümber Caspari, hoides teda enda soojas karukallistuses. "Palun ära nuta.." sõnas mees vaikselt ja veidi kõhklevalt. Noh, öeldi ju, et nutta tuli, et kõik endast välja saada ja pealegi oli pagana hea kutti enda kaisus hoida. Aga meest piinas tõsiasi, et tema oli see, kes Caspari üldsegi nutma ajas.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 19:08

Caspar muigas rõõmutult, pisarad endiselt mööda põski alla voolamas. "See lihtsalt... sa ei oleks tohtinud mind nii näha..." Caspar ohkas vaikselt, kui nüüd lõpuks ometi end kuidagi kontrolli alla sai ja eemale tõmbus, et oma pisarad pühkida. Alex'ki nägi teda harva nutmas.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 19:11

"Mhh.. Ära nüüd selle pärast küll muretse, totu," lausus Ryan kerge naeratusega. Kuigi kaugele ta kutil ka eemalduda ei lasknud, hoides käsi endiselt ümber Caspari. "Anna andeks, et ma nii õelalt sulle ütlesin. Ma ei mõelnud.. Noh, okei, ma mõtlesin enamust sellest tõsiselt küll, aga see pole absoluutselt minu asi ikkagi," lausus mees.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 19:13

Caspar muigas pisut. "Jah, see tõesti ei ole sinu asi." Nooruk ohkas vaikselt ja raputas pead. "Ma ei tahtnud ebaviisakas olla." Muidugi ei tahtnud. Caspar vaatas mõne hetke tõsiselt Ryanile otsa ning surus siis enda huuled kitsaks triibuks. "Ma tahan ikkagi koju minna."
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 19:17

"Aga.. Sa ütlesid, et sa pead teda taluma. Mida sa sellega silmas pidasid?" uuris Ryan vähe ettevaatlikumalt. Caspari teise lause peale mees vaid noogutas ja siis muutus jälle tõsisemaks. "Ja mina ikkagi saadan sind sellisel juhul," lausus ta alistuvalt. Noh, mis ta ikka teha sai. Jõuga ka kinni ei hakanud hoidma ju.
Back to top Go down
Caspar de Carisio

Caspar de Carisio


Posts : 227
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitimeWed Sep 28 2011, 19:19

Caspar raputas esimese kõsimuse peale lihtsalt pead. Ta ei hakka oma suhet lahkama mehega, keda teist korda nägi. Ta ei lahanud seda üldse kellegagi. Kui, siis Alexi endaga. "Eks sa saada siis, kui julged." Caspar naeratas kergelt, mutmise jäljed olid kadunud. Kui punased silmad välja arvata. Ta vabastas end Ryani haardest, kuid vaid selleks, et mehe käest kinni võtta ja kodupoole minema hakata.
Back to top Go down
Sponsored content





Party it is Empty
PostSubject: Re: Party it is   Party it is I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Party it is
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Party all night
» Hottest party ever!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Hollywood :: Let me entertain you :: Avalon Nightclub-
Jump to: