Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
Last friday night I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
Last friday night I_icon_minitimeby Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
Last friday night I_icon_minitimeby Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
Last friday night I_icon_minitimeby Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
Last friday night I_icon_minitimeby Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
Last friday night I_icon_minitimeby Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
Last friday night I_icon_minitimeby Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
Last friday night I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
Last friday night I_icon_minitimeby Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
Last friday night I_icon_minitimeby Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 31 on Fri Jan 26 2024, 15:08
Top posters
Ryan Matthews
Last friday night Vote_lcapLast friday night Voting_barLast friday night Vote_rcap 
Trevor Farro
Last friday night Vote_lcapLast friday night Voting_barLast friday night Vote_rcap 
Matthew Stifler
Last friday night Vote_lcapLast friday night Voting_barLast friday night Vote_rcap 
Caspar de Carisio
Last friday night Vote_lcapLast friday night Voting_barLast friday night Vote_rcap 
Mia Hawkes
Last friday night Vote_lcapLast friday night Voting_barLast friday night Vote_rcap 
Caroline White
Last friday night Vote_lcapLast friday night Voting_barLast friday night Vote_rcap 
Brian Harris
Last friday night Vote_lcapLast friday night Voting_barLast friday night Vote_rcap 
Christer Dice
Last friday night Vote_lcapLast friday night Voting_barLast friday night Vote_rcap 
Lucas Hartell
Last friday night Vote_lcapLast friday night Voting_barLast friday night Vote_rcap 
Alexander Harding
Last friday night Vote_lcapLast friday night Voting_barLast friday night Vote_rcap 

 

 Last friday night

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 20:21

Reede õhtu ja üllatus-üllatus, Caroline läks klubisse. Natuke aega tantsinud, hõivas neidis ühe diivani ja tellis endale siidri. Õhtut tuleb alustada kergelt. Millegipärast arvas tüdruk, et täna midagi eriti ei juhtugi. Enamus klubisolijatest olid naised ja kutid olid kinni. Tore.
Spoiler:
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 20:29

Ryan oli tööasjus klubisse jõudnud. Noh, polnud tema asi, kus ta bossi tuttavad kohtuda tahtsid, eksole. Tema asi oli lihtsalt vaadata, et kõik sujuks. Kohtumine ühe väga veidra naisega, kes oli Ryanist vähemalt 10 aastat vanem, kümme korda rohkem täis ja ka nähtavasti sama kiimas, sujus.. eeh.. veidralt. Viimaks oli see õudus läbi ja kutt toimetas naise kenasti klubist välja taksosse. Ryan ise otsustas veel vähemalt mõnda aega peol olla. Oli ju temalgi õigus end lõdvaks lasta. Kutt liikus siiski väheke vaiksemasse serva, kus diivanid olid. Üks ettekandja tikkus kohe ligi, aga Ry tegi käeviipega talle selgeks, et ei soovi midagi. Ryan jäi kusagil sealsamas seisma, tahtmata ühtki diivanit ainult endale hõivata.

OT: http://www.all-pictures.org/celebrities/d/189087-1/Matt+Lanter+e2.jpg
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 20:34

Caroline märkas ühte meest seismas. Kui tüdruk arvas, et mees teda vaatab, viipas neidis, et võõras võib tema juurde istuda. Igav oli, oleks saanud ehk isegi mõne toreda vestluse maha pidada. Ly´le toodi ka tema jook kätte. Veripunane siider.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 20:38

Ryan märkaski neiu viibet ja muigas kergelt, suundudes sinnapoole. "Hakkas hale minust?" küsis ta lõbusa muigega, võttes neiu kõrval diivanil istet. Kuidagi tuttava näoga oli too. Samas nägi Ry igapäev nii palju nägusid, et päeva lõpuks nägid kõik ühesugused välja. Kuigi jeah.. tollest kiimlevast vanamutist oli see neiu siin kenam küll.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 20:41

"Jaa, vaatasin, et üks kena kutt seisab. Las puhkab jalga," vastas C naljatledes. "Caroline," sõnas neidis enda tutvustamiseks. Mees ei paistnud teda ära tundvat. Hea. Neiu rüüpas kihisevat jooki ja tundis, et peomeeleolu oli tagasi.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeSun Sep 25 2011, 20:50

"No ma ei hakanud igaks juhuks ligi tungima ka. Paar lähenemiskeeldu juba kirjas, rohkem ei tahaks," sõnas Ryan üsna tõsiselt, muie viimaks siiski huulile ilmumas. Otseloomulikult tegi ta nalja. Nii segane ta ka polnud. "Ryan," tutvustas kutt ka end. Nime ja näo pani ta nüüd kokku, aga targemaks ikka ei saanud. Nojah, Ry otsustas, et neidis lihtsalt meenutas talle kedagi.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 14:10

"Ma ei tea, kes suudaks sinule lähenemiskeelu anda," vastas C muigega. Kahju, et neidis ei teadnud fakti, et Ryan on gei. Aga noh, vähemalt sai õhtut lõbusamalt veeta. "Ryan...Te meenutate mulle kedagi," arvas Ly. Ei tea küll kust ja millal, kuid meenutas.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:15

"Oo, sa ei kujuta ette ka, kui hulluks ma võin minna," muigas Ryan. Mõnele võis ta kõlada flirtivalt, aga tegelikkuses oli kutil naistega lihtsalt kerge suhelda. Polnud seda seksuaalsest pingest tingitud kohmakust. Kuigi jah.. pealtnäha ei paistnud millegagi välja, et ta gei oleks. "Oh, sa ei pea mind teietama," lausus kutt kiirelt, lõbus naeratus taas huulile kerkimas. "Sina meenutad mulle samuti kedagi."
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:19

"Loom," vastas C muigega. Hullud on loomad, mitte inimesed. "Okei, sinatamine siis. Ega sa muusikaäris pole?" küsis Caroline huviga. Ta oli ühe plaadi kallal ja aina rohkem teadis muusikuid. Ehk oli ta meest stuudios näinud. Või hoopiski mõnel peol?
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:22

"Täielik elajas," nõustus Ryan agara noogutusega, mis küsimust kuuldes asendus kohe pearaputusega. "Filmitööstuses pigem. Sina oled muusikaäris? Oh, äkki ma sealt teangi su nägu," muigas kutt. Noh, hetkel polnud tema väga kusagil. Otsapidi ikka filmitööstuses, aga samas nagu avalikes suhetes põhiliselt. Ehk siis suhtles kõigiga, kellega vaja.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:28

"Ehh, väga vaikselt muusikas. Ma olen näitlemisega tegelenud...Juba viis aastat," mõtles C järele. "Jah, viis. Esimeses seriaalis olin neljateistkümnesena," lisas neidis ja lonksas apelsinimahla. Ryan, Ryan, Ryan...See nimi oli ka nii tuttav. Kas mitte ei soovitatud tüdrukul millegipärast mehega ühendust võtta?
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:46

"Ohhoo.. Siis ma tean sind küll sedapidi. Ma olen Duncan Allen'i PR-mänedžer," muigas Ryan. Jeah, arvatavasti nad siis kuidagi töö kaudu teadsidki üksteist. Maailm oli ju väike.. eriti veel Hollywood. "Ja mis see esimene seriaal oli?" uuris kutt siis.



Last edited by Ryan Matthews on Mon Sep 26 2011, 16:50; edited 1 time in total
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:50

"Aa, nüüd viisin ometigi nime ja näo kokku," lausus C naeratusega. "Esimene seriaal oli Sheldon High. Ma olin seal üks probleemne nooruk," lisas Caroline muigega. Ta polnud enda teismeeas tegelikult eriti probleemne. Vennaga oli rohkem probleeme.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:52

"Sheldon High.." kordas Ryan endamisi. Ilmselgelt oli ta filmindusest huvitatud ja hoidis seetõttu enamustel populaarsematel seriaalidel ka silma peal. "Aaa! Ma mäletan seda isegi," sõnas ta viimaks, kui mingi kujutluspilt pähe hakkas tekkima. "Wow.. Sa oled päris palju muutunud," muigas ta siis pilku üle neidise viies. Täitsa suureks kasvanud teine.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:56

C turtsatas naerma. "Ära ütle, et sa seda vaatasid. Mul on see seriaal olemas ja kui ma seda nüüd vaatan hakkab piinlik. Vahetevahel tahaks ma need DVD-d ära hävitada, ag avanematel on niikuinii koopiad olemas. Mõttetu üritus," seletas Caroline. Keegi mäletas veel seda vana seriaali, jube!
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:58

"Muidugi vaatasin! See oli jumala lahe seriaal," sõnas Ryan samuti kergelt naerdes. Mitte, et ta Caroline'i üle oleks naernud, mkmm. Neiu naer oli lihtsalt nakatav. "Sa olid ikka jõhker bad-ass tsikk seal," lisas kutt siis muiates. Jajaa.. Aina rohkem hakkas meenuma.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:06

"Mhmh, enda tatokatega, mis iga kord peale joonistati ja selle nahkjakiga. Mul on too ju siiani alles," ütles C naeratusega. Jap, ühes pappkarbis riiuli peal oli vana nahkjakk, mida ta pea iga osa kandis. "Tol hetkel arvasin ma, et kõik vaatasid seriaali. Tegelikult teismelised isegi vaatasid aeg-ajalt, aga teistele oli see jumalast tume maa."
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:10

"Näh.. Ma mõtlesin, et see tätoveering oli ikka päris," muigas Ryan. Nojah.. nii noor vast seriaali jaoks endale päris tätokat ei tee. "No mina pidin end ikka selle maailmaga kursis hoidma. Sellel ajal õppisin juba filmindust," selgitas kutt. "Mitte, et ma muidu poleks vaadanud. Hea sari oli."
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:15

"Oojaa, neljateistaastast lubavad ikka vanemad tatoveerida," lausus C muigega. "Aga ma tegin endale paar aastat tagasi õige ka. Polnudki nii valus, kui ma kartsin," lisas neidis ja lõpetas enda mahla. "Aga tänan," lisas tüdruk. Ikka hea, kui sarja kiidetakse, milles ta osales.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:21

"Nooh.. Jah. Selle peale ma väga ei mõelnud," tunnistas Ryan lõbusa muigega. Caroline tundus palju vanem. Noh, eks see tööstus tegi ka kõik täiskasvanulikumaks. Ry ise oli juba vana kõbi, mis tal viga rääkida. "Ja mida see õige siis endast kujutab?" uuris kutt huvitunult.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:29

C noogutas. Ilmselt mitte. Caroline muigas küsimuse peale. Ükskõik millisele mehele ütles, et tal on tatokas, tahtsid absoluutselt kõik teada, kus see on ja mis seal on. "Dream on kirjutatud. Ja ümberpööratult on see believe," lisas Ly. Tatoveering oli suhteliselt väike 1X5 cm.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:33

"Ümberpööratult believe?" kordas Ryan, püüdes seda nüüd ette kujutada. "Kuidas see välja nägema peaks?" küsis ta pärast hetkelist mõttepausi. No tal küll mingit kujutlispilti ei tekkinud. Et nagu.. mismoodi ümberpööratult. Kõlas huvitavalt iseenesest. Ryan ei saanud ise muidugi aru, kui tüüpiliselt ta küsimused kõlasid. No muidugi tekkis huvi ju.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:43

"Nagu...Anagramm või...Mitte anagramm ka," ei osanud neiu seletada. "Ahh, vaata ise järgi. Parema õla taga on," ütles tüdruk ja tõmbas kleiti õla pealt natuke alla. Kõik jäi sündsaks. Tatoveering oli tehtud suure jama ajal eraelus. Ja peale tatoka tegemist hakkaski justkui asjad lahenema. Veider.
Spoiler:
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:46

Ryan muigas vaid selle veidra seletuse peale ja kergitas siis kulme, kui Caroline tal vaadata palus. Aga jaa.. sünnis koht oli see tõesti. Ry tõmbas kleidi äärt õige pisut eemale ja silmitses siis tätoveeringut hetke, kallutas siis pead ja silmitses sõna ka niipidi hetke. "Wow. Väga äge teostus ju," sõnas ta viimaks, pannes kleidiääre korralikult tagasi.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:51

"Mulle meeldib. See kunstnik oli tõesti hea. Ta on teinud väga ilusaid asju. Tahad äkki numbrit?" küsis C muigega. "Või on sul juba mõni tatokas?" küsis neidis huviga. Neiu ise oli kindel, et ta rohkem keha peale joonistada ei lase. Liisa palju pole ka ilus.
Back to top Go down
Sponsored content





Last friday night Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Last friday night
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Party all night

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Hollywood :: Let me entertain you :: Avalon Nightclub-
Jump to: