Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

El pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Ángeles del Rio de Porciúncula ('Meie Emanda Inglite Kuninganna Küla Portiúncula Jõe Ääres')
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat!!
Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 09 2011, 18:24

» Live kontsert
Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeby Caroline White Wed Oct 05 2011, 12:54

» Shots for everybody..
Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeby Mia Hawkes Wed Oct 05 2011, 12:14

» Jalutamas.
Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeby Bella De la Vega Wed Oct 05 2011, 10:40

» Isn't he lovely?
Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeby Trevor Farro Sun Oct 02 2011, 14:13

» Mälestused
Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeby Caroline White Sun Oct 02 2011, 13:56

» Sõnamäng
Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeby Anna Kezia Sanchez Sun Oct 02 2011, 13:32

» Starting over?
Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeby Caspar de Carisio Sun Oct 02 2011, 13:29

» 'Peo' jätk
Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeby Ryan Matthews Sun Oct 02 2011, 13:15

» What's in your head
Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeby Alexander Harding Sun Oct 02 2011, 12:22

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 31 on Fri Jan 26 2024, 15:08
Top posters
Ryan Matthews
Last friday night - Page 2 Vote_lcapLast friday night - Page 2 Voting_barLast friday night - Page 2 Vote_rcap 
Trevor Farro
Last friday night - Page 2 Vote_lcapLast friday night - Page 2 Voting_barLast friday night - Page 2 Vote_rcap 
Matthew Stifler
Last friday night - Page 2 Vote_lcapLast friday night - Page 2 Voting_barLast friday night - Page 2 Vote_rcap 
Caspar de Carisio
Last friday night - Page 2 Vote_lcapLast friday night - Page 2 Voting_barLast friday night - Page 2 Vote_rcap 
Mia Hawkes
Last friday night - Page 2 Vote_lcapLast friday night - Page 2 Voting_barLast friday night - Page 2 Vote_rcap 
Caroline White
Last friday night - Page 2 Vote_lcapLast friday night - Page 2 Voting_barLast friday night - Page 2 Vote_rcap 
Brian Harris
Last friday night - Page 2 Vote_lcapLast friday night - Page 2 Voting_barLast friday night - Page 2 Vote_rcap 
Christer Dice
Last friday night - Page 2 Vote_lcapLast friday night - Page 2 Voting_barLast friday night - Page 2 Vote_rcap 
Lucas Hartell
Last friday night - Page 2 Vote_lcapLast friday night - Page 2 Voting_barLast friday night - Page 2 Vote_rcap 
Alexander Harding
Last friday night - Page 2 Vote_lcapLast friday night - Page 2 Voting_barLast friday night - Page 2 Vote_rcap 

 

 Last friday night

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:56

"Tundub tõesti päris andekas," sõnas Ryan tunnustava naeratusega. "Ei veel.. Ma peaksin selleks otsustama, mida tätoveerida lasta. Mis on liiga raske otsus, et ma seda langetada tahaksin," muigas kutt. No tõesti.. Mida lasta enda kehale igaveseks ajaks kirja panna? Raske valik ju.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:01

"Usun. Mul võttis ka umbes aasta aega aega, et kindel olla. Siiani pole ma seda kahetsenud. Noh, kui üldse enam ei peaks meeldima, siis lasen eemaldada, kuid see on viimane meetod," lausus C. Ly arvas, et aeg eemaldamiseni ei jõuagi. Dream/believe ei saanud kunagi ära tüütada.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:13

"Ma muudan veel eriti tihti meelt ka. Kunagi oli mingi tsitaat.. Ma isegi ei mäleta, mis see oli enam. Ma olin jumala kindel, et lasen selle tätoveerida. Panin juba aja kinni ja puha. Ja juba järgmine päev ma enam ei tahtnud seda," jutustas Ryan lõbusa naeratusega. Püsimatu oli ta ka alati olnud jaah. Ning muidugi.. Eemaldamine oli iseenesest ka võimalus.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:16

"Püsimatu," sõnas Caroline muigega. "Aga parem öelda ära, kui pärast kahetseda. Räägi, kuidas sulle PR töö meeldib?" vahetas neiu seejärel teemat. Tutvused tulid kasuks, eriti siis, kui tehti tööd samas äris. Ehk oleks Ryan olnud Ly´le väga hea abiline.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:19

"Sa ei kujuta ette ka, kui püsimatu," sõnas Ryan lõbusalt ja veidi uhkelt koguni. No enda iseloomu üle tuli ikka uhke olla ju. "Väga meeldib. Ses suhtes, et pole küll unistuste töö, aga mulle meeldib inimestega suhelda ja noh.. Sedasi saab väga häid tutvusi, mis kunagi väga kasuks tulevad," lausus kutt siis.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:42

"Hea, kui töö meeldib. Kindlasti on boonuseks ka igasugused VIP listid, kus sa sees peaksid olema," arvas Caroline. Siider oli lõpule jõudmas. Viimase lonksu klaasist joonud. Tuli kiirelt seda üks töötaja ära viima.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:49

"Mnjaa. Niiöelda hüppelauaks on ta päris hea. Aga kunagi ma pean raudselt enda filmi suurele ekraanile saama. Enne ma rahu ei saa," muigas Ryan. Too töötaja päris muidugi, kas nad soovivad uut jooki ja Ry pidi taas keelduma. Nojah, võõras klubi.. Infusionis olid ta eelistused teada. Infusionist rääkides.. "Jeap. Need VIP kohad olid juba töö poolt tagatud. Ma pean ju igale poole sisse pääsema, et korralikult oma tööd teha."
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:58

"Ja mis teemal see film tuleks?" küsis Ly huviga. Caroline muigas VIP listi peale. Väga hea boonus. Filmist rääkides, ei tea, kas C oleks ka linastusele kutsutud? Nüüd olid väiksed tutvused sees.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeMon Sep 26 2011, 19:51

"Pole aimugi," muigas Ryan. "Midagi.. Nooh, mitte mingi igapäevane laavstoori. Mitte, et neil miskit viga oleks. Aga ma tahan teha filmi, mis jääb kummitama nii öelda. Mille sisu üle sa juurdled veel päevi pärast filmi vaatamist," rääkis kutt. Ja muidugi oleks kõik, keda ta vähegi tunneb, sinna esilinastusele kutsutud. Tipphetk Ryani elus siiski.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 15:39

"Mm, sa Liblikaefekti oled näinud? Ma olen seda filmi vähemalt viis korda vaadanud. Too ka kummitab täiesti. Mõtled, et mis saaks, kui mingi sündmus oleks teisiti läinud," rääkis Caroline. Liblikaefekt oli kohe kindlasti üks tena lemmikutest.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 15:43

"Muidugi olen!" sõnas Ryan kohe. Vot just sellised filmid talle meeldisdki. Mees noogutas Caroline'i jutu peale agaralt kaasa ja mõtles siis hetke. "Mr. Nobody. See on ka sarnane. Näitas, kuidas oleks ühe valiku tagajärjel võinud elu mitmel erineval moel välja kujuneda. Pani ikka mõtlema küll," lisas mees neiu jutule kaasa.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 15:51

"Jaa, super," nõustus Ly. "Need filmid panevad mõtlema, mida teha ja mida mitte," lisas Caroline. Aeg-ajalt tekkis soov muuta teatud seika elust, kuid just sellised filmid tõidki välja muutmise pahupoole. Midagi muud võiks hullemini minna.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 15:53

"Just nimelt sellist filmi ma tahangi teha," muigas Ryan viimaks. Noh, muidugi oli ka teisi häid filme, mis jäid ka kummitama. Eriti need, kus keegi ära suri. See tekitas alati palju küsimusi ja pahameelt ja üldse.. Teistsuguseid emotsioone. Aga see kõik hajus siiski kiiremini. "Ma olen veidi liiga ambitsioonikas ehk," sõnas mees siis mõtlikult.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:03

"Kuidas see siis sinu puhul väljendub?" küsis C uudishimuga. Oleks saanud natuke selgitust, oleks osanud ka neidis enda arvamust öelda. Neidis mõtles, et Ryan´i filmi oleks päris põnev vaadata. Mõlemil noortel tundus ühesugune maitse filmide suhtes olevat.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:07

"Nooh.. Need filmid, millest me siin räägime. Need on ikka totaalsed suurteosed. Enamus režissööre alustavad ikka väikeselt. Mingi iseseisev film, et üldse ekraanile pääseda ja nii," selgitas Ryan lõbusa muigega. "Aga no mina.. Ma tahan ju kohe mingi tippteosega maha saada. Ei jõua mina pisikeste sammukeste haaval tippu ronida."
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:25

"Aga suur siht on ainult hea. On eesmärk kindel, mille poole trügida," lausus Caroline muigega. Tüdruk vaatas hetkeks tantsivat rahvamassi enda ees ja viis pilgu tagasi Ryan´ile. See klubi oli võrreldes teistega üpris rahulik.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:28

"Seda kindlasti," nõustus Ryan taas naeratades. Nojah, niipidi ta asja ei vaadanudki ennist. "Ja mis sinu suureks sihiks oleks?" uuris kutt siis. "Oot, las ma pakun. Minu tehtud vapustavas filmis peaosa mängimine?" küsis ta kergelt naerma hakates. Jeah, loota ju võib.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:39

"Ikka, mul on see sünnist saati eesmärk olnud," lausus Caroline naljatades. Muidugi oleks tore Ryan´i filmis osaleda, kuid südides see siht ei saanud olla. Ta ei teadnudki Ryan´it. "Ma tahaks tulevikus olla ema. Ja et mul oleks tore perekond. Karjääris on soov mängida peaosas veel mõnes romantilises komöödias ja draamas. Enamasti olen ma seriaale või siis noortefilme teinud," seletas C pikalt ja laialt.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:42

"Sellepärast mu nägu tuttav oligi," turtsatas Ryan. Raudselt nägi pisibeebina unes, et ta on kunagi staar Ryan'i filmis.. Mees naeratas Caroline'i plaanide peale. Ei kohanud just paljusid noori näitlejaid, kes ka perekonna planeerimise peale mõelnud olid. Enamus siiski nautisid enda elu ja rikkust ja kuulsust. "Kõlab ju väga teostatavalt. Hakkad kusagilt pihta ja.." muigas Ryan. Nooh.. Miinimumaeg kõige selle saamiseks oleks ju vaid üheksa kuud.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:47

"Jajaa, 19-aastaselt tasub ikka peale hakata," lisas Caroline mõnusa irooniatooniga. Neidisel mõlkus peas rohkem 24+. Muidugi, kui oleks selline sobiv mees, kellega plaanid oleksid ühised, siis miks mitte. Hetkel küll kedagi silmapiiril polnud.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:51

"Okei, last saama ja peret looma ehk nii vara ei hakka.. Aga näiteks need filmirollid. Need on ju praegu juba teostatavad," sõnas Ryan endiselt muiates. See muie kadus muide ta huulilt üldse harva. Pahatihti oli tal tõsistes olukordades koguni raske muiet tagasi hoida. Mingi veider refleks või miskit.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:55

"Seda küll. Pakkumised on olnud vahel liiga ekstreemsed. Pakuti välja roll ühes üpris huvitavas draamas, aga ma peaks elama umbes 3 kuud Kanada põhjaosas. Not gonna happen," lausus C kindlalt. Ta ei suudaks elada 3 kuud põhimõtteliselt isolatsioonis.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:57

"Aga miks mitte? Mina tahaks küll võimalikult palju reisida ja erinevaid kultuure kogeda," lausus Ryan. "Nojah.. Kolm kuud on ehk veidike liiga pikk, aga samas kui filmiga palju tegemist koguaeg on, siis ei tohiks ju nii hull olla," arvas mees. Samas kohanes tema üsna kergesti ka. Kasvõi sellega, kui lähedased kaugel olid. Noh.. Polnud väga selliseid lähedasi ka. Pere oli tal juba praegu väheke kaugemal.
Back to top Go down
Caroline White

Caroline White


Posts : 152
Maine : 2
Join date : 2011-09-25

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 17:01

"Ma ise ei tundnud, et suudaks seal nii positiivne olla. Roll oli ka päris masendav. Depressiivne naine, kes on elanud seal juba 5 aastat," lausus C. See oli siiski liiga ekstreemne tüdruku jaoks. Ta ei tahtnud nii kurva tegelaskuju elu üle võtta.
Back to top Go down
Ryan Matthews

Ryan Matthews


Posts : 316
Maine : 0
Join date : 2011-09-23

Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 27 2011, 17:05

"Hmm.. No sellisel juhul tõesti. Roll ja meeskonnaliikmed ja kõik peab sobima. Nii tulevadki parimad filmid," lausus Ryan noogutades. Neil oli ka võtetel sedasi olnud, et lihtsalt jätsid katki, sest näitleja ütles, et ta ei suuda rolli sisse elada. "Aga neid pakkumisi tuleb sulle kindlasti veel."
Back to top Go down
Sponsored content





Last friday night - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Last friday night   Last friday night - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Last friday night
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Party all night

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Los Angeles :: Hollywood :: Let me entertain you :: Avalon Nightclub-
Jump to: